Şimdi Ara

s4 miniyi degisirsem ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler elimde siyah s4 mini var. Arayüzü iyice sıkıcı gelmeye basladi artik. Bunun fiyat araliginda onerebileceginiz neler var ?
    Xperia sp ilgimi cekiyor aslinda ama oneri almak her zaman iyidir. Bu fiyati verdikten sonra hic bi telefon performans olarak kotu degildir diye dusunuyorum. Tek beklentim iyi bi batarya. Onerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandaag

Beyler elimde siyah s4 mini var. Arayüzü iyice sıkıcı gelmeye basladi artik. Bunun fiyat araliginda onerebileceginiz neler var ?
    Xperia sp ilgimi cekiyor aslinda ama oneri almak her zaman iyidir. Bu fiyati verdikten sonra hic bi telefon performans olarak kotu degildir diye dusunuyorum. Tek beklentim iyi bi batarya. Onerinizi bekliyorum

acıkcası o fıyatta en ıdealı spdır neden..bır ekre batarya demıssın,1000 tl altında daha ıyı batarya suresı veren cıhaz yok,kaldıkı s4m ınıden hem cpu hemde gpu olarak ustun kı buda genelden oyuna kadar tum alanda ısını yarar ve farkı hıssettırır,cok daha saglam bır kasa yapısı var ve son olarakta 4.4 kıtkat guncellemesı hazıran sonu gıbı gelıyor boylece dahada ıyı ve guncel bır cıhaz olacak sp,1250den 850 ye kadar dusen fıyatı ıelde son derece cazip şuan..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.