Şimdi Ara

s4 hakkında yorum ??*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s4 hakkında kullanıcılardan yorum bekliyorum almayı düşünüyorumda

• Ben kullanmıyorum ama almanı önermem sorunlarını araştır bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunlarini bilmem ama o arayuzun cirkinliginden ve yavasligindan asiri ram kullanimindan ve zamanla daha da yavaslayacagindan dolayi asla onermem. Cok klise olacak ama o rehberin bile saniyeler sonra gelmesi o kadar para verdikten sonra kabul edilir birşey değil.

• Rootlayıp greenfiy, set cpu kullanırsan güzel. Kamerası fiyat segmentine göre harika yine kulaklıktaki seste harika bir de exynos'lu olan da işlem gücü yine muadillerine göre bayağı güçlü. Ha önerir miyim ? Tarayıcı hızı ve kamera önemsizse m7 diyorum, çok daha iyisi ( kalite bakımından )

• arayüzü kötü belli zaman sonra şişme yapıyor diyorlar bence biraz ekle g2 al.
  • G2 varken alinmaz hem.performansta hemde bataryada geride ve malum touchwizh sikinti s4te.

• G2 Alın daha iyi hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir sorun yok oyun ve kamera stabiletsi olarak g2den iyu

• Su anda kullaniyorum tavsiye etmem nexus 5 bak bence

• Sakın alma

• 1000 Tl den aşağı cihazlar kategorisinde bence 1 numara..Aşırı Ram kullanımından başka bir sorun yaşayacağını sanmıyorum...3 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım diyemyeceğim bataryası çabuk bitiyor. 1,5 gün gidiyor.
  • Oha ya s4 kullanmayan eline bile almayan adamlar burda sakın alma diye millete fetva veriyor ben kullandım çok güzel telefon şu anda 920 liraya sıfırını satıyorlar bence bu fiyata en alınası telefon

• 1 yıldır kullanıyorum. hiçbir sorun yaşamadım.bütün gün 3g ve internet açıkken çok rahat 1 gün şarj süresi alırsın. bunun en az 3,5-4 saati ekran kullanım olur.
    kasa olarak çok dayanıklıdır. black serisi arka kapak alırsan telefonun şıklığı 1 kat daha artar, tavsiye ederim. içinde yüklü gelen samsung ve google uygulamalarını silemezsin belki ama istemediklerini devre dışı bırakıp ram kullanımını da azaltabilirsin.tabi ki şu anda piyasada daha iyi telefonlar mevcut. ama 900-1000 TL seviyesinde daha iyisi yoktur.
    rehber evet geç açılıyor, ama 2-3 sn açılış süresi bana çok koymaz diyorsan,sorun yok :) onun dışında bir şehir efsanesinden ötesi değil rehberin geç açılması olayı.

sonuç : tavsiye ederim :)
  • Başından beri beş para etmez bi alet. Şuanki piyasaya göre iyice çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Oha ya s4 kullanmayan eline bile almayan adamlar burda sakın alma diye millete fetva veriyor ben kullandım çok güzel telefon şu anda 920 liraya sıfırını satıyorlar bence bu fiyata en alınası telefon

bende almayı düşünüyorum adanadayım sıfırı ne kaara alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Oha ya s4 kullanmayan eline bile almayan adamlar burda sakın alma diye millete fetva veriyor ben kullandım çok güzel telefon şu anda 920 liraya sıfırını satıyorlar bence bu fiyata en alınası telefon

bende almayı düşünüyorum adanadayım sıfırı ne kaara alabilirim?

İnternet üzerinden 920 liraya alabilirsiniz akakçe sitesinden Fiyatları araştırın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.