Şimdi Ara

S4 Aldım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar s4 aldım cok sukur salı günü Allahın izniyle elimde ama gozum ne yalan söyleyim note 2 ve 3 de kalmıstı dürüst olmak gerekirse Ama aldıgım yerde note 3 olmadıgı için s4 aldım . S4 zaten seviyorum sıkıntı yok ama gorunus olarak notelar daha hos duruyor . Neyse sorularıma geçeyim hemen s4 kullanan kardeşlerim telefon rahat mı ? Fotoğraf video cekimi hd mi ? Sonra şarjı cok cabuk bitiyor mu ? Başka bir sorum yok şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightning7 -- 11 Ocak 2014; 23:40:48 >

• Kardeşim bende 2 hafta once vatan dan s4 siyah rengini.Fotograf ve video çekimi gayet güzel.Ben oyun oynamayı seven biriyim s3 minim vardı onda oynadıgım oyunlar kasmıyordu.Ama bak ki s4 te s3minide oynadıgım oyunlar kasıyor yani verdigim parayı üzüldüm sonradan.Telefon tabıkıde dual core oldugu ıcın cok serı heleki tipi beni cazbeddi.Ama şu an olsam almam yani.
  • Telefonuna jelatin çektir ekran çizilmesin diye.İstersen kılıflı kullan istersen sade.Ama mutlaka ekran jelatini taktır.
  • S4'ün kullanımı rahattır hocam.İçiniz rahat olsun.
  • Büyük telefon düşünmediğim için S4 mini aldım.. Büyük ekran telefon düşünseydim LG G2 - d802 satın alırdım..
    Oyunlarda olan 1-2 saniyelik kasma için mobil care yükleyip, oyun hızlandırıcıyı açın kasma sorunu biter..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku097

Kardeşim bende 2 hafta once vatan dan s4 siyah rengini.Fotograf ve video çekimi gayet güzel.Ben oyun oynamayı seven biriyim s3 minim vardı onda oynadıgım oyunlar kasmıyordu.Ama bak ki s4 te s3minide oynadıgım oyunlar kasıyor yani verdigim parayı üzüldüm sonradan.Telefon tabıkıde dual core oldugu ıcın cok serı heleki tipi beni cazbeddi.Ama şu an olsam almam yani.

Dual değil telefon Quad+Quad=Octa işlemciye sahip. S3 Mini'de kasmayıp S4'te kasan oyun varsa bir yerde yanlışlık vardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

quote:

Kardeşim bende 2 hafta once vatan dan s4 siyah rengini.Fotograf ve video çekimi gayet güzel.Ben oyun oynamayı seven biriyim s3 minim vardı onda oynadıgım oyunlar kasmıyordu.Ama bak ki s4 te s3minide oynadıgım oyunlar kasıyor yani verdigim parayı üzüldüm sonradan.Telefon tabıkıde dual core oldugu ıcın cok serı heleki tipi beni cazbeddi.Ama şu an olsam almam yani.

Dual değil telefon Quad+Quad=Octa işlemciye sahip. S3 Mini'de kasmayıp S4'te kasan oyun varsa bir yerde yanlışlık vardır..

Bende oyle dusunuyorum s3 minide kasmayıpda s4 minide kasıyorsa elbet bı sorun vardır ama ne?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

quote:

Bende oyle dusunuyorum s3 minide kasmayıpda s4 minide kasıyorsa elbet bı sorun vardır ama ne?

Güç tasarrufu modu olabilir belki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 ve Z1 varken s4 almissin baştan kaybettin

• Bence o fiyata ya G2 almalıydınız ya da Nexus5 ama bu da güzel bir telefon hayırlı olsun.Ekran jelatnini kırılmaz alın malum bir ekran kırılsa 400-450 tl tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

G2 ve Z1 varken s4 almissin baştan kaybettin

+1 Buralari hic mi okumuyorsunuz S4 almayin diye bas bas bagiriyorlar.

• Kardeş Şarj Haricindeki Herşey Çok İyi 4.3 Güncellemesiyle Şarjı 1 Gün Zor Yetiyor Ama 4.4 Güncellemesiyle Bu Sorunun Giderileceğine İnanıyorum.
  • Neresi hoş duruyor yıllardır hep aynı tasarım bu konuda Samsung hiç gelişemedi.
  • Ben bu marka icin alanlari hic anlayamiyorum ya gecen arkadas s4 u 1800 e almis (telefoncudan) bide adam sahte kilifi orjinal s view diye 50 liraya satin aldirmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s4 alımından vazgeçtim almadım . İptal oldu falan benim için görüntülü konuşma cok önemli para biriktirip note 3 düşünüyorum bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightning7

Arkadaşlar s4 alımından vazgeçtim almadım . İptal oldu falan benim için görüntülü konuşma cok önemli para biriktirip note 3 düşünüyorum bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.