Şimdi Ara

S3 sorun nerede ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi aksamlar arkadaşlar .S3 üm bir oyuna girdikten 3-5 dk sonra hemen isiniyir bu isi 40 (49u bile gordum) .Bataryanın tam alt kısmı ısıniyor ( SD kartın oldugu yer ) şarjım da pek iyi gitmiyor . Telefonu 2 . El aldım orjinal sarj makinesi ilede etmiyorum sorun nerede tesekkurler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enes26260909

İyi aksamlar arkadaşlar .S3 üm bir oyuna girdikten 3-5 dk sonra hemen isiniyir bu isi 40 (49u bile gordum) .Bataryanın tam alt kısmı ısıniyor ( SD kartın oldugu yer ) şarjım da pek iyi gitmiyor . Telefonu 2 . El aldım orjinal sarj makinesi ilede etmiyorum sorun nerede tesekkurler ?

sadece oyundamı yapıyor normal kullanımda sıkıntı yok mu ?

• Oyunlarda daha cok oluyor normalde olmuyor

• Rom işlerinden anlıyorsan, Xda'dan bulup, efextreme lite rom kur. Onlarca rom denedim. Hatta anakartı bile yakıyordum, zor kurtardım, pil şişti çöpe attım vs... En iyisi efextreme... 41 dereceye kadar normal. Yani en üst sınır bu. Ama 49 vs; sorunlu demektir... Dediğim romu kur; yine olmuyorsa, donanımsal bir dert var gibi duruyor...

• Lg g3 gta sa da 90 dereceyi buluyor.

• enes26260909 E kullanıcısına yanıt
    cıktıgın uygulmaları acık bırakırsan ondanda olabilir. ya geri tuşu ile ya da uygulama içindeki çıkış tuşu ile çıkmalısın. telefonu kapatıp ac oyun oyna bakalım yine ısınacakmı. birde eger başlangıç da açılma izni isteyen ve arkada sürekli calısan program(antivirus vs.) kurduysan oyunda acınca işlemciler ısınır.
  • normal deil
  • Sattım beyler su geçirmiş telefon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.