Şimdi Ara

S3 mini için kernel lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar s3 mini telefonuma cynagenmode kitkat 4.4.4 sürümünü yükledim
    altta ki menü ve geri tuslari calismiyor ayrica da telefon birkac saatte bir kendi kendine rest atiyor bunun disinda problem yok
    rom yüklerken odin kullandim ve g-apps i da recovery modda yükledim wipe'lari temizleyip.

suan icin en güncel yada kullandigim sürüme uygun bir kernel lazim.
    tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ytumatmuh

merhaba arkadaslar s3 mini telefonuma cynagenmode kitkat 4.4.4 sürümünü yükledim
    altta ki menü ve geri tuslari calismiyor ayrica da telefon birkac saatte bir kendi kendine rest atiyor bunun disinda problem yok
    rom yüklerken odin kullandim ve g-apps i da recovery modda yükledim wipe'lari temizleyip.

tesekkurler

Romun içindeki kernelden başka kernel bulabileceğini sanmıyorum. S3 mini için uzun süredir kernel yapan adam yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

quote:

merhaba arkadaslar s3 mini telefonuma cynagenmode kitkat 4.4.4 sürümünü yükledim

tesekkurler

Romun içindeki kernelden başka kernel bulabileceğini sanmıyorum. S3 mini için uzun süredir kernel yapan adam yok.

peki hocam sag ve sol alt kosede ki menu ve geri al tuslari pasif durumda, menu tusu icin cogu uygulamada sag ust koseye 3 nokta isareti koymuslar veyahut home butonuna cift click yaptigin zaman menu aciliyor lakin geri tusu icin bir secenek yok, ayni zamanda birkac saat arayla restart atmasinin nedeni nedir ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

quote:

tesekkurler

peki hocam sag ve sol alt kosede ki menu ve geri al tuslari pasif durumda, menu tusu icin cogu uygulamada sag ust koseye 3 nokta isareti koymuslar veyahut home butonuna cift click yaptigin zaman menu aciliyor lakin geri tusu icin bir secenek yok, ayni zamanda birkac saat arayla restart atmasinin nedeni nedir ?

Rasgele yeniden başlatma romun hatası olabilir. Bence başka romlar deneyin.

Edit: Diğer konundan anladığım kadarıyla temiz bir kurulum yapmadın. Telefon hafızasını tamamen formatla ve romu yükledikten sonra gapps'i yükle.
    Ya da tam olarak ne yaptığını yaz da anlayalım. Romu nereden indirdin nasıl yükledin gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 4 Temmuz 2014; 18:31:09 >

• http://novafusion.pl/downloads/#

adresinden s3 mini / cyanogenmode - odin indirerek;

telefon download modunda iken romladim (recovery modunda degil) öncesinde ise wipe dan ne var ne yok ise sildim bu islemden sonra ise, recovery'den g-apps'i yükledim fakat yükleme ibaresi %100 e kadar geldikten sonra uzunca süre beklememe ragmen birsey olmadigi icin pili cikar tak yaparak tekrar aciyordum telefonu kisacasi durum boyle.

suan icin birkac saatte bir telefon kendini yeniden baslatiyor ve "com.android.systemui" hatasi veriyor.

g-apps ve 4.4.4 kitkat romunu maclaw pl den indirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.