Şimdi Ara

S3 ile ilgili çok büyük sıkıntılarım var! Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

S3'üm ile ilgili yaklaşık 3 haftadır çok büyük sıkıntılar yaşıyorum.
    İlk başta S3üm yavaşlamaya başladı. Sonra bellek dolu uyarısı aldım.
    İçindekileri macbook air'ımın içine atmaya çalıştım. Zaten onu hiç beceremedim. Sonra windows kurulu bir bilgisayara atmaya çalışırken kopyalamada sıkıntılar yaşamaya başladım.
    Şu anda ki en büyük sıkıntım ise telefonumun şarj olmaması.
    Oluyor, ama kafasına göre bazen çok hızlı bir şekilde oluyor, bazen ise çok yavaş bazen hiç olmuyor. Sürekli 100de 10 ile 20 arasında kullanmak zorundayım ve sürekli şarjda tutuorum artık.

Sorularıma ise şöyle başlayacağım Mac'in içine herşeyi yedekleyebilir miyim buna rehber dahil mi?
    İkincisi birde format atsam telefon kendine gelir mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    iyi forumlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: obalkan

Öncelikle herkese merhabalar,

S3'üm ile ilgili yaklaşık 3 haftadır çok büyük sıkıntılar yaşıyorum.
    İlk başta S3üm yavaşlamaya başladı. Sonra bellek dolu uyarısı aldım.
    İçindekileri macbook air'ımın içine atmaya çalıştım. Zaten onu hiç beceremedim. Sonra windows kurulu bir bilgisayara atmaya çalışırken kopyalamada sıkıntılar yaşamaya başladım.
    Şu anda ki en büyük sıkıntım ise telefonumun şarj olmaması.
    Oluyor, ama kafasına göre bazen çok hızlı bir şekilde oluyor, bazen ise çok yavaş bazen hiç olmuyor. Sürekli 100de 10 ile 20 arasında kullanmak zorundayım ve sürekli şarjda tutuorum artık.

Sorularıma ise şöyle başlayacağım Mac'in içine herşeyi yedekleyebilir miyim buna rehber dahil mi?
    İkincisi birde format atsam telefon kendine gelir mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    iyi forumlar,

merhaba kardes azerbaycandan salamlar oncelikle yukledigin uygulamalardan olmusdur oncelikle cihazinin yedegini al ve zihazini fabrika ayarlarina dondur sonra duzelmezse yazarsin

• Teşekkür ediyorum cevabın için :)

Peki cihazımın yedeğini macbook 'a nasıl alabilirim bununla ilgili bilgi verebilir misiniz bana :) ?
  • Son bir şans belki biri görür bi yardım eder bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: obalkan

Son bir şans belki biri görür bi yardım eder bana

Dostum öncelikle geçmiş olsun macbook yerine normal pc olsa işin daha kolay olurduda neyse samsung kies programını pc ne kur telefonu bağla pc ye orada yedekleme menüsü var oraya gir cihazın tümünü yedekle yedekledikten sonra cihaza farklı bir rom yüklemeyi dene jb kullanıyorsan ıcs ye dön ıcs kullanıyorsan jb ye çevir wipe işlemlerini düzgün bir şekilde yap büyük ihtimal sarj sıkıntısı karnel ile alakalı bir durum eğer yine düzelmez ise sorun donanımsal olabilir benim s2 de pc den usb ile sarj alıyordu ama AC ile sarj almıyordu rom yükledim format attım olmadı zaten telefon elimden düşmüyordu bunda benimde hatam olabilir günde 2 kez sarj ettiğim zamanlar oluyordu servise verdim telefon değişim oldu geçen hafta onu satıp bende s3 aldım şuan bir sıkıntım yok ama bu akıllı cihazların sarj sıkıntısı tam bir baş belası..

şu konuyu takip ederek cihazına farklı bir rom yükleyebilirsin kolay gelsinhttp://www.forumsanal.net/samsung-mobile/10918-samsung-galaxy-s3-android-412-jelly-bean-odin-programi-ile-yukleme-resimli-anlatim.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.