Şimdi Ara

S2 vs GM Discovery

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir telefon alacağım. 550-600TL kadar bu işe bütçe ayırdım.

Yıllardır hasta olduğum Galaxy s2 ve donanımıyla kalitesini belli eden discovery arasında kaldım.

Garanti birazcık önemli bu işlerde.Önceki telefonuma rom atarken brick yaptım.Sağolsun kvk ücretsiz değiştirdi anakartı. Normalde anakartı 200tl civarlarında.

O yüzden garantili bir telefon bakıyorum. Galaxy s2 550-600 civarında telefonlarda genelde garantisi bitik fakat temiz kullanılmış telefonlar. Discovery ise zaten 0 kutusunda. Elbetteki 2 telefonun kaliteleri arasında uçurum farkı var. S2nin kasasının dayanıklığını herkes biliyor. Ama discovery'nin büyük ekranı ve internet hızı beni etkiledi.

Sizce 600tl ye yurtiçi garantisi bitmiş s2 mi ? yoksa kronik problemi var mı yok mu bilinmeyen fakat şu anda f/p'de lider olan discovery'imi tercih etmeliyim.

Not: cihaz normal kullanımda kasmadığı sürece Rom/kernel yüklemem. Discovery ilerde çuvallarsa diye korkmuyor değilim fakat 600tl lik bir telefon sonuçta :)

• nisanci93 kullanıcısına yanıt
    S2 alınmaz bence o fiyata. Üstelik garantisi de yok. Ama Discovery alabilirsiniz. Evet F/P ürünü ve çok iyi. Ölü pixel sorunu olabiliyormuş 3-5 kişi yazmıştı. Ama Lumia 520 de alabilirsiniz. Bence o da parasının hakkını veren, çoğu Android telefondan hızlı ve stabil olan bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android harici başka bir telefon düşünmüyoruum
  • biraz daha para eklerim derseniz s3 mini tavsiye edebilirim eğer S2 Gmd arasında seçim yaparsanız tabiki discovery s2 biraz eski cihaz ve güncelliğini kaybetmiş durumda. eğer discovery'nin markası sevmem dıyorsanız 520 bakın derim.
  • nisanci93 kullanıcısına yanıt
    O zaman tekrardan dediğim gibi s2 alınmaz bence, daha doğrusu dediğiniz s2 alınmaz. Discovery alın derim
  • 2. el s2 yerine sıfır discovery yi tercih ederdim , telefonun temiz olduğunu kullanmadan bilemessin , o yüzden okadar parayı 2. el s2 ye verme derim ben..
  • discoverynin kiyaslanilacagi telefon s3 tur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar kararımı discovery yönünde kullanıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.