Şimdi Ara

S Sport Yıllık Üyelik 349,99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ve mevcut üyeliklerde "ELVEDA2023" promosyon koduyla yıllık üyelik 349,99 TL.

Mevcut üyeliğim 14 Ocak'ta bitiyordu. Yıllık üyelik alınca 14 Ocak'tan itibaren 1 yıl üyelik tanımlandı.

Papara %20 cashback veriyor. Ayrıca ilk harcamaya da %10 cashback verdi. Yıllık toplamda 245 TL'ye geldi.

S Sport Yıllık Üyelik 349,99 TLeuroleague, laliga, nba, f1, ufc ve dahası s sport plus'ta!
    Yeni Yıl Kampanyası - EuroLeague, LaLiga, NBA, F1, UFC ve Dahası S Sport Plus'ta!
    https://www.ssportplus.com/kampanyalar/elveda2023/

• Benim 6 ayım var daha. Süre sonuna eklenir değil mi?
  • radyohead R kullanıcısına yanıt
    Destek kısmından s sporta sorabilirsiniz. Sonra mağduriyet yaşamayın.
  • Tosla ile bu sene de üyeliğimi uzattım. 309 TL'ye geldi ki fiyat hiç önemli değil, verdiğim paranın karşılığını fazlasıyla veriyor platform. Her yıl fiyata bakmadan direk uzatıyorum. Bu fiyatlara gerçekten bedava.

• Tivibu'da da S Sport 1 ve S Sport 2 kanalları var, anlaşmalılar, orada daha ucuz, bir farkı varsa bilgilendirebilirsiniz.

• Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt

tivibu alımında cashback veren var mı hocam biliyor musunuz ?

• designr kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla yok. Fakat, genel harcama kampanyası var ise birleşir diye düşünüyorum.

• Şubatta bitecek olan paket uzamasın diye iptal etmek istedim, 329.99₺ teklif geldi. Papara'yla da 65.99₺ iade geldi. Bilginiz olsun.

• Dün Warner Bros. S Sport'u alıyor haberi gördüm. Öyle olursa çok fazla içerik eklenir. Fiyat uygun görünüyor.

Alternatif olarak S Sport1 ve Sport2, + Exxen TV Tv plus'ta var. Tüm yayınlar 50fps. Özellikle 4K tv aplikasyonunu kullanıyorsanız kalite olarak uydu yayını gibi. Altta yazılar akarken titreme olmuyor. Maç izlerken kamera yana hareket edince bulanıklık oluşmuyor. Bu yüzden yayın kalitesi ve içerik olarak karşılaştırmak daha doğru.

Ben Turkcell paketime dahil olan en düşük paketi kullanıyorum. 1 ay Premium hediyesi vardı. İçerik fena değil.

Yıllık alınırsa aylık olarak ucuza geliyor.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Dün eurosport ve dmax ile tlc kanalları da s sport'a eklendi. Muhtemelen yeni kanallarda gelecek.

Şu s sporttaki en büyük eksiklik premier lig. O da olsaydı muhteşem olurdu.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    tv+ da ssport yayını açtım kalite berbat, ssport + daha kaliteli yayın
  • dgknn89 kullanıcısına yanıt

tv+'da bitrate düşük ama yayın daha "smooth", en ufak takılma olmuyor. s sport+'da bitrate yüksek ama arada bir fps düşüyor, kare atlaması oluyor gibi.

• dgknn89 kullanıcısına yanıt
    Tv uygulamasında 10saniye kadar bekleyince yayın en kaliteli moda geçiyor. Bağlantınız iyi değilse sorun yaşamamış olabilirsiniz. Ben oled Tv de cam gibi akıcı görüntü alıyorum.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt

Maç izlerken en çok dikkat ettiğim konu bu aslında. Akıcı bir yayın, aşırı kaliteli ama kare atlamalarının olduğu bir yayından daha iyi. Özellikle şut yada uzun pas atıldığında topu takip etmek çok zor oluyor. TVplus'ta maç izlerken böyle bir sorun olmuyor.

• Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt

İkiden fazla yayının olduğu zamanlarda bazı yayınlar plus üzerinden verildiği gibi bazı yayınlar da sadece plus üzerinden veriliyor.

Bununla birlikte maç ya da program yayınlarının tekrarını plus üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu nedenle plus üyeliği her zaman daha avantajlı.

• F1 izlemek isteyenler pata küte girmeyin topa. 2024 yayın hakkı SSPORT'da mı?

• S Sport bazı liglerin yayın hakkını S Sport Plus için aldı. Bu yüzden S Sport canlı kanallarına kıyasla daha fazla lig ve daha fazla spor çeşidi izlenebiliyor.

• ccecy C kullanıcısına yanıt
    doğru diyorsun beklemek lazım
    yada arayıp bir sormak lazım

#essereFerrari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgknn89 -- 27 Aralık 2023; 17:59:28 >
  • F1'i bein sports'a kaptirmislar
  • Türkiye'de ve dünyada önde gelen spor organizasyonlarının yayın hakları sahibi Saran Medya; F1'in yayın haklarını da 2024 yılına kadar elinde bulunduruyor.

yazıyor....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.