Şimdi Ara

&&S@N@L P!L0T F@N CLUB&& (FSX ve FS2004 ile ilgili tüm sorular buraya) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.988
Cevap
4
Favori
104.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _ anaconda _

bende üye olmak isterem

Tabiki neden olmasın ama lütfen imzamızı düzeltin altında sanal pilot fan club yazısı düzelteniz gerekiyor
  • Arkadaşlar fan clubımız sayın form yöneticisi Mewluth tarafından simulasyon bölümüne alınmıştır.Fan klubümüzü taşıdığı için sayın Mewluth e teşekkürler..
  • o videoları nasıl çekiyolar sanki gerçekten içerde biri varda kafasını sağa sola falan çevriyo gibi anlamadım gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: opr

o videoları nasıl çekiyolar sanki gerçekten içerde biri varda kafasını sağa sola falan çevriyo gibi anlamadım gitti

Videoyu online uçarken başka ucaktan biri cekiyor. Sonra bütün cekilen videolar birleştirilip sunum yapılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

quote:

Orjinalden alıntı: opr

o videoları nasıl çekiyolar sanki gerçekten içerde biri varda kafasını sağa sola falan çevriyo gibi anlamadım gitti

Videoyu online uçarken başka ucaktan biri cekiyor. Sonra bütün cekilen videolar birleştirilip sunum yapılıyor

dış görüntü tamam anlaşıldı ya içerden çekilenler nasıl oluyor
  • [b[Tabi ben Falcon videoları için cevap verdim. FSX için soruyorsan oda aynı sayılır. Kendi kendine cekip sonradan birleştiriyor vidoları

http://www.youtube.com/watch?v=knkyAfPFqPo

http://www.youtube.com/watch?v=83Jki6nr6Yk&mode=related&search=
  • http://www.youtube.com/watch?v=s0dNgdOaeZ0

http://www.youtube.com/watch?v=SPglH1ivSZ8

İçerden cekilende aynı. Bu videoları gecen gün ben ekledim. Birinci video Refueling ikinci video landing (cok başarılı bi landing oldugunu soyleyemem) Fraps ile oyunda kayıt yaparken biraz kasıyor pc kendini

• biraz zahmetli bir iş gibi görünüyor bu arada senin başka konuda anlattığın navigator kullanımı ile sorum olcak ben onu ayarlıyorum sinyal yakalıyo fakat piste hizalamıyor sen bu auto pilot işini biliyorsun kısaca nasıl oluyo ayarlar anlatım yapabilirmisin yada bulabileceğim bir yer varmı ingilizcem iyi olsaydı oyunda anlatım var ama malesef dil sorunum var

acemilik işte herkeze soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 14 Ocak 2007; 0:35:49 >
  • Walla hocam bi kaç kişi daha sordu ama oyunu sileli cok oldu. Unuttum nerdeyse tüm bildiklerimi. Falcon 4.0 AF ye feci yogunlaşmış durumdayım onunda etkisi var.
  • neyse yinede teşekkürler bu falconu bende bir deniyim meraklısı çok gibi
  • Aksine meraklısı cok az. Online ucacak adam arıyorum. Savaş yapmak değil. Kolda ucuslar vs... zevkli oluyor.
  • burada hep beraber kuralım hem savaşırız hemde o dediklerini yaparız online olduğunda bilmiyodum öğrenmiş oldum
  • Walla hocam senin gibi cok hevesle ucmak isteyenler oldu ama eğitim vs.. pdf lerini yollayınca acıp bakan yok. Kendi kendine ogrenilecek gibi değil. FS 2004 falan oyuncak gibi kalıyor yanında.
  • fs2004 onun yanında oyuncak gibi kalıyo demek ya benim bildiğim fs serisi gerçeği ile birebir daha zoru ne olabilirki şimdiden gözüm korktu ben daha bunu beceremiyorum diğerini nasıl öğrencem
  • Bir kac ss ekliyorum cockpit içinden

Harflere göre hangi panelin ne tarafta oldugunu anlayabilirsiniz
     &&S@N@L P!L0T F@N CLUB&& (FSX ve FS2004 ile ilgili tüm sorular buraya)

• evet daha zor gibi görünüyo bu oyun kaç cd piyasada kolay bulunurmu

birde pilot için çok rahatsız bir durum bacaklar haraketsiz kalıyor çok dar bir kabin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 14 Ocak 2007; 1:34:44 >
  • Piyasada bulmak cok zor. Gerçi piyasada aramadım ama arayanlar genelde bulamıyor. Cok rabet gören bi tür olmadığı için olsa gerek. Cockpit ciddi anlamda dar. Benim dayım F-16 pilotu. Bir kac sene once filoya götürmüştü. Ucagı yakından gorme imkanım oldu. Cockpitede girdim ama sığmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Piyasada bulmak cok zor. Gerçi piyasada aramadım ama arayanlar genelde bulamıyor. Cok rabet gören bi tür olmadığı için olsa gerek. Cockpit ciddi anlamda dar. Benim dayım F-16 pilotu. Bir kac sene once filoya götürmüştü. Ucagı yakından gorme imkanım oldu. Cockpitede girdim ama sığmadım

cockpite sığmadınmı okadar kilo varmı sende bende işim gereği hava limanında çalışıyorum bi ara bodrum hava limanında kış sezonunda bulunmuştum orada kış mevsiminde eğitim uçuşları vardı askeriyenin ikmal aracı bozulmuştu bizden yakıt aldılar o zaman bende yakından görmüştüm onları

dayının f 16 pilotu olması büyük avantaj eğitimi uzmanından alıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 14 Ocak 2007; 1:46:22 >

• 84 kiloyum :D ama 185 boy var şişko değilim :D:D Sığmadım derken tabi abarttım biraz ama cidden dar. Sıgılmicak gibi değil ama geniş geniş oturamıyorsun Dayımla mailleşiyoruz ama zor oluyor. Bazen msn den sesli anlatıyor vs...
  • maşallah boy pos yerinde

msn de olsa sonuçta kesin cevaplar alıyorsun bu bile büyük fark doğrusu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.