Şimdi Ara

S.E C510 Alıyım mı?Nasıldır?+ları ve -leri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    nokia 3120c kullanıyordum çalındı...
    350 400 arası bi nakitim var
    s.e c510 ilgimi çekti
    kamerası 3g si ve müziği nasıldır?
    müzik sesi nasıldır çoğu kişi çok kısık diyor?
    +ları eksileri nelerdir
    bu paraya değer mi?
    özellikleri nasıldır kullanan arkadaşlarıma göre acaba + ve - yönleri nelerdir
    Garantisinde sorun yaşar mıyım,tekofaks battı diyorlar yeni bi şirkete falan geçmiş işler karışıkmış
    öneri ve şikayetleriniz nelerdir bu telefon hakkında arkadaşlar alıyım mı ?

• C510 3G si Müziği iyi dir acustikle arttırılıyor garantide sorun yaşamazsın Genpa ve asya telekom bakıyor servis olarak Gayet güzel ince bir telefon
    video çekimi güzel .. foto çekimi orta
  • çok sağolun
    valla yazılım güncellemesi mi ne varmış tlefonu mükemmel yapıyormuş da nasıl yapılıyor bilgim yok
    hayırlısı ile alıyım sizlerden destek alırım artık o konularda
    bir de kafamı kurcalayan ekranının 262k renk olması
    benim 3120c 16 milyon renkti
    bunuun - si nasıl yansıyabilir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcik19

çok sağolun
    valla yazılım güncellemesi mi ne varmış tlefonu mükemmel yapıyormuş da nasıl yapılıyor bilgim yok
    hayırlısı ile alıyım sizlerden destek alırım artık o konularda
    bir de kafamı kurcalayan ekranının 262k renk olması
    benim 3120c 16 milyon renkti
    bunuun - si nasıl yansıyabilir acaba

nokiadan daha iyi parlak ve net görüntü verir 262k olduğuna bakma daha önce c510 kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 6 Şubat 2010; 11:30:36 >
  • ekran konusunda şüphe duyman gereken son firma sony :)

piyasada daha iyi ekranı olan bir firma yoktur daha dünyanın en iyi lcd ekran üreticisi tarafınan üretiliyor ekranları....

nokia gibi ucuza kaçıp sonra 16m renge boyamaya gerek kalmıyor hemde güç tasarrufu sunuyor

ve çok daha iyi bir görüntü sunuyor w910 ile n95in ekran karşılaştırması vardı arada w910 262 k olmasına ragmen resmen eziyordu hemde ekranını modifiye etmeden:) 16 degil 64m renk koysa nokia sony.nin 262 k rengine ulaşması için büyük çaba harcaması lazım :)

müzik konusunda modifiye ediyorsun kamerasınıda öyle ama nokia kullandıgın için ilk başta yükseklik hariç her konuda tatmin ediceni düşünüyorum :)
  • çok sağolun evet başka + ve - yönlerini tarif ederseniz mutlu olucam
    nokia n73 buldum sıfır fiyatı 400
    bi de bu se c510
    ikisi arasında kalakaldım
    bana bir yol gösterin
    n73 symbian özelliği ile önde duruyor ama siz bilirsiniz
  • Tabiki c510i
  • kardeş.. n73 hakkında sölediklerin doğru fakat symbian olduğu için telefon çok ağır. menü girişi resim açma.. vs..
    joystik olduğu için ilerde sana sorun yaratabilir..

bende bir c510 kullanıcısı olarak kesinlikle c510 derim..telefonun duruşu bir karizma..
    nokia n73 10 üzerinden 7 alırsa..
    c510 10 üzerinde 8-9 alması lazım..

birde şu max 8 gb kart desteği sayesinde.. resmen ezio diyebiliriz..
  • en eksisi tus takımı soyulmalar olaibliyor adam akıllı kullanırsan bişey olmaz ses kamera iyi zaten sensör var o da süper bişey.
  • + olarak c510 ince kibar bi cihaz karizma ama karar senin n73 düşüneceğine wifi lı modellere bak bence dokunmatik.
  • - olarak telefonun elde biraz uzun durduğunu söyleyebilirim.
    tuş takımı güzel olsa da ekranın sağ sol altındaki ulaşım tuşlarının (media contacts c hızlı menu) insanı ilk başlarda kanser etme potansiyeli var. arama ve sonlandırma tuşları da diğer dördüyle kapışabilir. lakin alışılmayacak bir şey değil. yine de bir teknoshop a gidip elinile tutup görmekte fayda var.
    hoparlör sesi ilk başlarda kısık gelebilir ama mod sonrası bariz bir şekilde yükseliyor.
    kulaklıkları ilk gün poşeti açmadan bir kenara koyun, benim gibi kulak içi kullanmayı seviyorsanız; satarken + değer olarak geri döner.
    400ün üzerindeki her fiyat bu telefon için fahiştir. dokunmatik tel kullanmayı düşünmüyorsanız -ki pek çok yönden karın ağrısı verebiliyorlar- f/p olarak tavsiye ederim.
    (Gerçi 290a aldığımda %25 CardFinans güzelliği + HB indirimi ile gerçek f/p devi olmuştu ama neyse yılda bir olur zaten)

beyaz renkte soyulmalar olduğunu duymuştum, ve resimlerdeki gibi hoş durmuyormuş. ele alındığında çıplak gözle siyah>beyaz
    son olarak da telefonun yandan görünüşü ofsayt, sanki 2 bakır şeritle süsleme yapmışlar gibi.

sonun sonu olarak da n73 fantazisi yapmayın derim eğer 1-2 ayda tel değiştiren birisi değilseniz

• Anladım kardeşler
    her yönü benim için tamam da
    video çekim çözünürlüğünün de 240 320 olduğunu duydum bu az bi çözünürlük değil mi
    benim eski telefonum nokia 3120c bile 640*480 formatında çekim yapardı
    3.2 kameralı bi cihaz için bana bu az gibi geldi
    walla n73 ile c510 arasında kaldım ya arkadaşlar(Bu arada c510i nedir)?
    bir önemli sorum daha var
    bunun ekranı QVGA imiş
    benim 3120c nin ekranı TFT idi
    TFT nedir QVGA nedir hangisi üstündür
  • QVGA zaten 240*320 pixel çözünürlüktür. her alanda sony nokia dan üstündür zaten ekran hakkında şüphen olmasın senin ya
  • N73 alırsan telefonunda bir sürü özelliğin olur ama hiç birini doğru düzgün kullanamazsın
    Hasta eder adamı....
    3.2 Mp kamerası ise berbat...
    c510i alırsan daha az özelliği olur ama bu telefon seni gerçekten eğlendirir...
    Ama bulursan temiz ikinci el bir K850i al derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lath.Crusader -- 8 Şubat 2010; 12:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centurion.Pathfinder

bak buna katılmamak elde değil
    her ne kadar tipi bana SE değilmiş gibi gelse de sabah akşam modlarsın, her türlü ihtiyacını görür.
    2.el piyasası da bayaa dolu ki ucuza kapatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centurion.Pathfinder

N73 alırsan telefonunda bir sürü özelliğin olur ama hiç birini doğru düzgün kullanamazsın
    Hasta eder adamı....
    3.2 Mp kamerası ise berbat...
    c510i alırsan daha az özelliği olur ama bu telefon seni gerçekten eğlendirir...

+10 katılıyorum n73 adamı süründürür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.