Şimdi Ara

S.a Arkadaşlar Dsamrt Aboneliği İle bişi Sormak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 ay önce Abone oldum 1 gün içinde Geldiler Tv bağladılar 1 hafta içindede İnternet kullanıcı Adımı Göndereceklerdi ama Göndermediler Ben Arayı 15 Dk hatta bekletildikdn Sonra Alabildim Şimdi Ben dsmartı sadece internet için Aldım evde zaten tv seyreden kımse yok ama İlla seyredileceksede digiturk almayı planlıyorum şimdi bu dsmartı iptal ettirp dijiturk ve gene yalın internet almak istiyorum beneden cazma bedeli alırlarmı bunu sormak istiyorum. çok açill . bi teknık sorun felan buldsam iptal ettirsem felan

• Ne dediğini anlamak zor biraz ama...

Anladığım kadarıyla D Smart internet üyeliğin varsa Digitürk almak için neden iptal ettiriyorsun? İkisi tamamen farklı şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Ne dediğini anlamak zor biraz ama...

Anladığım kadarıyla D Smart internet üyeliğin varsa Digitürk almak için neden iptal ettiriyorsun? İkisi tamamen farklı şeyler.

Hocam nesi zor Dsmart iptal ettirecem onun yerine diji alacam.
  • ben 5 ay sonunda interneti rezalet olduğu için iptal ettirmiştim 630 TL cayma bedeli aldılar.ama o rezalete katlanmaktan iyidir.insan parasıyla rezil oluyor d-smart nette
  • sozlesmeli aldiysaniz cayma bedeli odemek zorundasiniz aylik ne kadar oduyorsunuz
  • Daha hic ödeme yapmadım ama dsmart +yarin internet 70 tl felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.