Şimdi Ara

RZER DEATHADDER V2 Mİ A4TECH X7 XL-747H Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da göründüğü gibi iki fare arasında kararsız kaldım sizinde fikirinizi merak ettim para konusunda arasında dağlar kadar fark var özellik konusunda ben bir fark göremedim şimdiden teşekkürler

• Özellik konusunda aralarında Everest dağı kadar fark var. Örneğin malzeme kalitesi çok iyi razer'in altın uçlu ve özel usb vs... daha bir sürü özellik biraz araştırırsan bir şey bulamazsın çünkü kimse a4tech ile razer'i karşılaştırmaz.
  • Hafif hortlatma durumu olmuş sanki ama gerçekten çok saçma bir karşılaştırma olmuş. DeathAdder ile X7 karşılaştırabiliyorsan yaşama sen.
  • Arkadaşı youtube'daki Lamborghini'ye kafa tutan Şahin yazarak Google'da aratabilirsiniz.
  • Beyler an itibariyle su gamepadi siparis ettim ama kafamda bazı soru işaretleri var mesela bu şekilde böyle kutuda gelmiyormuş türkiye'ye bu ürün pc alıcısıyla beraber fake yada orjinal oldugunu anlamanın bi yolu varmıdır birde bandrol felan dediler yansanayi ürünlere cakma bandrol yapamazlarmı ki ? bu arada türkiye'ye gelmiyor olayını 5 ay gibi bi süre önce duydum bu şekilde pc alıcısıyla kutuda şu an nedir durum bilmiyorum

ürün budur koydukları resimler orjinaldir tabiki ;

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox360-amp-pc-wireless-controller-62874225

• ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.