Şimdi Ara

Ryse Son Of Roma yı kaldırırmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc de 4 gb ram 1 gb ekran kartı var bı oyunu low da filan oynayabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: alGore

arkadaşlar pc de 4 gb ram 1 gb ekran kartı var bı oyunu low da filan oynayabilirmiyim

İşlemci, ekran kartı bilgilerini tam yazarsan sana daha çok yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel core 5
    1.13ghz
    32 bit işletim sitemi
    1006 mb ekran kartı var daha fazla ayrıntısına nerden bakılıyo tam bilmiyorumda söylersen iyi olur
  • bence uğraşma kardeşim. sanıyorum eski bir hazır kasa senin pc.
  • pardon2.13 ghz
  • iyi o zmn boşuna indirmiyim saolun
  • kaldırmaz
  • İmzamdaki sistemle 30 fps zor Alıyorum. Arada 20 küsrlerde gezdiği oluyor.Var gerisini sen hesap et.
  • http://www.youtube.com/watch?v=nUz6xjcldPU

videodaki arkadaş rahatça oynamış o sistemle ama seni bilmem.
  • neyse arkadaşlar saolun bn bi denicem genede oyunun orjinali kuzenimde var ztn bn almıcam denemekten zarar gelmez
  • oha o sistemler 30 fps alıyorsan benim gibielr topic'ine bile girmesinler oyunun. crytek senin ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

oha o sistemler 30 fps alıyorsan benim gibielr topic'ine bile girmesinler oyunun. crytek senin ben

Yalnız ben 30 fps yazarken Max. Çözünürlük DX11 ve Ultra Settings olarak demek istedim.Düşük Çözünürlük ve ayarları Medium yada Low seviyesine çekerseniz sağa sola dönüşlerde ve bol aksiyonlu sahnelerde takılmalar dışında yürürken kılıç sallarken filan pek sorun olmaz.Ama film izler gibi CGI Tadında oyunu oynamayı düşünme tabi:)

• olmaz karşim en az 3 cigolayt ekran kartı lazım
  • az önce laptop'u test ettimhttp://www.systemrequirementslab.com/cyri sitesinden minimum ve reccomended için uygun dedi hayret ettim.

akşam evde pc için deneyecem bakalım

laptop: corei5 - geforce 635m 2 gb - 8gb ram

pc: (işlemciyi unuttum yeminlen ama 3 belki 4 yıl oldu phenom 2 x965 4 çekirdek olabilir) - geforce gtx 480 1.5gb, 384 bit - 8gb ram
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.