Şimdi Ara

RX580 ekran kartı yüksletlme hakkında bilgi rica ediyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu şekilde bir kasam var, ve Assetto Corsa full grafikte 20 fps alıyorum. Sistemi bozmadan sadece ekran kartını yükseltmek istiyorum. Aklımda RX 570 XT var ama uymlu olup olmadığını bilmediğim için sizlere danışmak istedim. RX 570 XT olmaz derseniz önerilere açığım.

• AMD RYZEN 5 1600 12NM 

• MSI B450M PRO-M2 MAX AM4 AMD RYZEN DDR4 4133MHZ (O.C.) M.2

• Sapphire RX 580 8gb 1300 MHZ EKRAN KARTI

• CORSAİR VENGEANCE LPX 16 GB 2666 MHZ DDR4 RAM

• CORSAİR CARBİDE SPEC-05 CC-9011151-EU 550W ATX

• 5700xt demek istedin heralde,sknti olmaz da o kart senin islemciye fazla olur heral islemciyide ikinci el 3600 falan alsan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci elde ucuza RX 6700XT'ler vardı onlara bakabilirsiniz. Frame Generation için de önerilen minimum seri 6XXX serisi.

RX580 ekran kartı yüksletlme hakkında bilgi rica ediyorum...
  • Evet 5700 xt demek istedim kusura bakmayın. Cevap için teşekkür ederim

• Armo_ kullanıcısına yanıt

Cevap için çok teşekkür ederim. O zaman söylediğiniz gibi 6xxx serisi bakıyorum hemen RX580 ekran kartı yüksletlme hakkında bilgi rica ediyorum... 

Bu arada şu an kullandığım kart rx 580 8gb. Bu kart yerine 6xxx serisi önerdiniz değil mi yanlış anlamadıysam.

• Merhabalar efendim. Bendede Rx 580 XFT 8 gb ekran kartı mevcut yavaştan güncellemem gerektiğini hissediyorum. İşlemcim ryzen 7 3800x . Bu kartı ikinci el satıp üstüne ekleyerek fiyat performans ürünü hangi kartı tavsiye edersiniz. Güç kaynağım 1600 watt

• twona77 kullanıcısına yanıt

Evet hocam doğru anladınız. RX 6700XT, Ryzen 5 1600 AF ile darboğaz yapacak bir çok oyunda ama yeni oyunların grafik gereksinimleri artıyor gün geçtikçe. O yüzden single player oyunlarda işinizi görür. Oynadığınız herhangi bir oyunda çok rahatsız ederse işlemciyi upgrade edersiniz.

• Cancagız kullanıcısına yanıt

Sizin durum da benzer hocam. RX 6700XT veya daha iyi bir şey alabilirsiniz. İşlemciniz de iyi sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armo_ -- 4 Eylül 2023; 13:48:30 >

Teşekkür ederim araştıracağım

Güç kaynağınızın 1600 w olmasının sebebi nedir? Mining çıkması mı ?

• DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Hayır, zamanında tanıdığım birinden aldım. Kendisi oyun oynamak için almıştı ancak sıkılınca bana sattı . Sistem bilgisi olmadığı için 1600 Watt almış, bir zararı var mıdır acaba? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cancagız -- 5 Eylül 2023; 13:18:5 >

Bir zararı yokta 600w yeterken 1600w garip geldi . İyi eglenceler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.