Şimdi Ara

RX 580 Win8 Driver Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Windows 8.1 kullanıyorum Sapphire RX 580 ekran kartı aldım ama Win8.1 için driver bulamıyorum, AMD'nin sitesinde 500 serisi için Win8 driver yok, sadece Win 10 ve Win 7 için var, sanırım bu işetim sistemine destedğini kesmişler, RX 580 ve 500 serisi kullanan araksdaşlar Win8.1 için hangi sürücüleri kullanıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Konuyu yanlış yere açtığımı biliyorum, moderatör arkaaşlar bu seferlik uygun yere taşırlar umarım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Win 10 da sıkıntı çıkarmaz düşüncesindeyim.
  • Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    18 Kasım 2009

23 tane 2 el de satış yapıp yaklaşık 10 seneden beri üye olan kişi 2 el konu açıyor yanlışlıkla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    18 Kasım 2009

23 tane 2 el de satış yapıp yaklaşık 10 seneden beri üye olan kişi 2 el konu açıyor yanlışlıkla...
    Bunun yerine azıcık insancıl düşünüp gereksiz mesaj göndermek yerine bilgin varsa paylaşsaydın ya güzel kardeşim.

Kendi kendine triplere giriyorsun, bak bakalım ben ''yanlışlıkla'' mı yazmışım yoksa sadece ''yanlış'' mı yazmışım. İkisinin arasında çok fark var, 2. el forumu daha aktif olduğu için buraya açtım. Satış başlığı olmadığını bildiğin halde ne diye salça oluyorsun.

• Şöyle bir şey buldum bir deneyin isterseniz:
    https://drp.su/tr/devices/video/amd/radeon-tm-rx-580?os=windows-8.1-x64
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssavur

Şöyle bir şey buldum bir deneyin isterseniz:
    https://drp.su/tr/devices/video/amd/radeon-tm-rx-580?os=windows-8.1-x64
    Sağol hocam onu görmüştüm driver güncelleme programını tanıtan bir site, ayrıca driverlar da paylaşıyor, eski sürümler ama Win8.1 yazıyor en son bişey bulamazsak denicem.
  • Yok mu koskoca forumda RX 580 ile Win 8 kullanan?
  • junis kullanıcısına yanıt
    Herkes 2 el aktif diye konu açarsa ne olur durum tek siz mi uyanıksınız.
  • Yedeklerini al win10 geç.
  • AMD Win8.1 için desteğini kesti yalnızca Win10 ve Win7 için sürücüler bulunuyor. En son yanlış hatırlamıyorsam 17.7.1 var Windows 8.1 için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.