Şimdi Ara

rx 470 mi gtx 960 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem bu kartlara yetiyo şimdilik tabiki de onerilerinize açığım.
    Genellikle dota2 oynuyorum o yüzden fps drop olayı benim için çok önemli.
    Ek olarak güncel oyunlarıda oynamak istiyorum sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim özellikle rx470 kullanıcıların yorumlarını merak ediyorum.
    Uzun zamandır maddi sıkıntıdan ötürü pc toplayamadım şimdi pişman olucak bişiy yapmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HerkeseSelamSanaHasrett H kullanıcısına yanıt
    MMO ve MOBA tarzı oyunlar için gtx 950/gtx 960 çok iyi kartlar ancak sıfır yerine ikinci elde almanızı tavsiye ederim. Pascal kartların çıkmasıyla gtx 950/960 fiyatları 450-500 tl aralığında satılıyor ki bu fiyatlar kaçmaz.
  • Sıfır 960 fiyatına ikinci el 970 alabilirsin. Daha mantıklı bir hareket olur. DX12 tarafına girmeyeceğim. Seni ilgilendiriyor mu bunu bilmiyorum. Ama oynadığın oyunlar bunlarsa bence ikinci el 970 bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkeseSelamSanaHasrett

Arkadaşlar bütçem bu kartlara yetiyo şimdilik tabiki de onerilerinize açığım.
    Ek olarak güncel oyunlarıda oynamak istiyorum sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim özellikle rx470 kullanıcıların yorumlarını merak ediyorum.
    Uzun zamandır maddi sıkıntıdan ötürü pc toplayamadım şimdi pişman olucak bişiy yapmak istemiyorum.

İşlemciniz nedir?
  • Gtx 970 ikinci el daha iyi olur. Ama illa sıfır istiyorsan 4gb 960 iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cool1st

quote:

İşlemciniz nedir?

i5 6500 3.2

• dovahkiin_16 kullanıcısına yanıt
    Pascal kart nedir hocam baya fransız kaldım bu konulara

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cool1st

quote:

İşlemciniz nedir?

i5 6500 3.2

Bu iki kart arasında kaldıysan rx 470 960 dan çok daha performanslıdır.Hem de yeni nesildir.

https://www.youtube.com/watch?v=7tss-D5KvUs

• cool1st kullanıcısına yanıt
    kardeşim rx 470 nin iyi olduğunu biliyorum sadece korkularım var beni korkutan amd olması ısınma sorunları fps drop sorunları vs.
  • quote:

kardeşim rx 470 nin iyi olduğunu biliyorum sadece korkularım var beni korkutan amd olması ısınma sorunları fps drop sorunları vs.

Özel soğutmalı modellerde sıcaklık sorunu yok.Fps drop konusunda kullanmadığım için bir şey diyemem.Amd istemiyorsanız, sıfır 960 yerine ikinci el 970 almanızı öneririm.Bütçenizi arttırabilirseniz gtx 1060 daha iyi olur.
    0 970 alicam 150 tl daha fazla ama aklımda soru işareti olmaz en azından

• quote:

gtx970 yerine gtx1060 bakabilirsin.
  • quote:

Sıfır 970 e ne kadar vericeksiniz?
    1000 lira ama sopa yicem o kartı alırsam forumdan herkes şuan icin rx470 oneriyo

• quote:

1000 lira ama sopa yicem o kartı alırsam forumdan herkes şuan icin rx470 oneriyo

Bence de rx 470 4gb alın.970 eski nesil oldu artık.
    Teşükkür ederim ilgi alakan için tereddütlerim amd olması ben uzun zamandır kafamı kaldıramıyorum işten güçten çok geri kaldım bilindiği üzere eskiden amd ekran kartları çok sıkıntılıydı şimdi o sıkıntılar giderilmiş gözüküyor

• kesinlikle rx 470. mümkünse özel soğutmalı model alın. bu arada rx 470 rakibi gtx 960 değil gtx 970 tir. rx 470 mi gtx 970 mi diye sorarsan daha yeni nesil olduğu için yine rx470 al ve geç derim
  • Msi gaming modelini alicam uygun mudur sizce ? Yokda saphire mi ?

• quote:

Msi gaming modelini alicam uygun mudur sizce ? Yokda saphire mi ?

Amd kartlarda sapphire öneririm. Sapphire RX470 Nitro+ 4G OC alabilirsiniz.
  • quote:

Msi gaming modelini alicam uygun mudur sizce ? Yokda saphire mi ?

Sapphire rx 470 nitro al geç hem daha iyi performans verir hem de sen şimdi dota 2 oynayacağım diyorsun dota 2de vulkan api var amdde inanılmaz performans artışı sağlıyor vulkan şu an ayarları fulleyip 1080pde 60 fps alamayacagin 2 3 oyun var 470de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.