Şimdi Ara

RUSYA ÜNİVERSİTELERİ İÇİN YARDIMINIZ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba 12. Sınıfa geçtim seneye Rusya'da okumak istiyorum ama danışmanlara para ödemeden gitmek istiyorum evrak dosya işlerini tek başıma halledebilir miyim bunun için ne yapmam gerek okumak istediğim bölüm uluslararası iş ve ticaret yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumda Tomsk'ta okuyan bir arkadaş vardı araştır bul istersen baya bir yardımcı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: merak eden kişi

Forumda Tomsk'ta okuyan bir arkadaş vardı araştır bul istersen baya bir yardımcı olur.

Sakın bu mesajda bahsedilen adamla iletişime geçme. Kendisi danışman şirketlerinden de beter birisi.

Paranı ve geleceğini kimseye kaptırma kardeşim biraz araştır. Kendin hallet

Adamın nicki powerjack bu arara aman diyim

• Naber Patron kullanıcısına yanıt
    Hocam sakın olun.

• Dediğiniz arkadaşla konuştum kendisi ücret istedi ve sadece tomsk şehri için danışmanlık yapıyormuş benim istediğim bölüm o şehirde yokmuş başka yardımcı olacak yok mu?

• Bana özelden varsa Facebook adresinizi yazın. Bu tip insanlara Haybeden paranızı kaptırmayın. Yapılacak işlemler çok basit.

Adam yurtdışına çıkacak orada ihtiyacı olacak parayı bir şey bilmiyor diye danışman ve ya danışman çakmalarına kaptırıyor. Yanında bir başkası varsa ona olan güveniyle hiçbir şeye elini sürmüyor.

Ya ben anlamıyorum danışmanlık ne abi ? Gelen öğrencinin alışverişini yapıp hastaneye götürmek mi ? Bu adam hiç kimseyle ilişki kurmadan dili nasıl öğrenecek ? İyilik değil kötülük hatta adam soymadır bunun adı. Düşük faizli kredi veren bankalar gibi bunlar da :D

Zaten Rusya da eğitim konulu YouTube kanalım var. Kısıtlı zamanım yüzünden belge işlemleri videosunu kıyamadım ama onu size açıklarım ben. Yazın özelden :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.