Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.779
Cevap
35
Favori
155.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: cgNtvLs

Oyuna yeni başladım herkes ayrı bir server öneriyor. Yokmu şöyle kalabalık sadece Türklerden oluşan 7/24 orjinal bir server?

oyunun en büyük sıkıntısı zaten düzgün server olmaması ya iyi oynarsın wall diyip banlarlar ya c4 dengesini kuramazlar ya 3 günde bir wipe atarlar yada bin tane saçmalık özellikle türk svlerini tavsiye etmem ama genel olarak hepsi sıkıntılı

Her zaman sorunu serverda aramak yerine bir de kendine baksan yada ne aradığından emin olsan olmaz mı ? Oynadığın server 2x resource yani 2 katı daha fazla kaynak veriyor buda demek oluyorki sunucudaki evini kolayca yapabilecek ve güvenliğini sağlayabileceksin ayrıca hayvanlardan çok nadir supply signal düşürme imkanı veriyor bunun dışında adminler çok nadir airdrop atıyor o yüzden sunucu kendi içinde bi dengeye sahip.

Zaten obje limitinden dolayı sunucuya belli bi süre içinde wipe atılmalı yoksa çok fazla sorun çıkıyor rollback vs. Sunucuya laf atmak yerine kendine uygun bi longterm sunucuda oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rustmcx

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: cgNtvLs

Oyuna yeni başladım herkes ayrı bir server öneriyor. Yokmu şöyle kalabalık sadece Türklerden oluşan 7/24 orjinal bir server?

oyunun en büyük sıkıntısı zaten düzgün server olmaması ya iyi oynarsın wall diyip banlarlar ya c4 dengesini kuramazlar ya 3 günde bir wipe atarlar yada bin tane saçmalık özellikle türk svlerini tavsiye etmem ama genel olarak hepsi sıkıntılı

Her zaman sorunu serverda aramak yerine bir de kendine baksan yada ne aradığından emin olsan olmaz mı ? Oynadığın server 2x resource yani 2 katı daha fazla kaynak veriyor buda demek oluyorki sunucudaki evini kolayca yapabilecek ve güvenliğini sağlayabileceksin ayrıca hayvanlardan çok nadir supply signal düşürme imkanı veriyor bunun dışında adminler çok nadir airdrop atıyor o yüzden sunucu kendi içinde bi dengeye sahip.

Zaten obje limitinden dolayı sunucuya belli bi süre içinde wipe atılmalı yoksa çok fazla sorun çıkıyor rollback vs. Sunucuya laf atmak yerine kendine uygun bi longterm sunucuda oynayabilirsin.

yeterince sunucu değiştirip oynadım yorum yapmak için beğenip beğenmemek sana kalmış fikrim açık ben bir sunucu üzerinden konuşmadım genel konuştum
    ev yapma konusuna gelince biz zaten genelde 7 kişi falan oynadığımız için 1 günde dikiyorduk kuleyi topluyorduk her şeyi sorun serverlardan banlanmamızdı her gittiğimiz yerde oyuncular kaçtığı için bizi wall diyerek banlıyorlardı mesela ama o olmazsa başka sorunlar oluyor yukarıda saydıklarım ve fazlası her server da farklı bir sorun çıkıyor sürekli, oturmuş bir server bulmak kolay değil yok gibi idare eden serverlar var sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 5 Eylül 2014; 9:47:06 >

• YENİ RUST SERVERIMIZA HEPINIZI BEKLERIZ İnfo: Sethome , Teleport , Starter Kits, Aktif ve Deneyimli Adminler, No Durability , SetHome/tp/kits/ no dura,İnsta Craft , Global Statlar ve Grouplar !
    Sunucumuz hackerlardan arındırılmışi modları güzel, yeni başlayana yardım eden bir sv :)
    IP:108.61.107.36:28016
    F1 yapıp konsola net.connect 108.61.107.36:28016 yazarakta girebilirsiniz.
  • arkadaslar oyuna yeni basladım söyle cok sıkılmıyacagım ve oyuncu sayısı yüksek bir server ariyorum. lütfen ip yazın cok arastırdım 2*3 sw buldum onlarda cekmedi beni.
  • oyunu almayı düşünüyoruz bi aksilik çıkmazsa 3 arkadaşla ? oyunun optimizasyonu nasıldır ? alpha olduğunun farkındayım.i3 işlemci 4gb ram ve intel hd graphics 4000 var pcyi alalı 1 ay oluyor
  • ARkadaşlar oyun yakın zamanda indirime girer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

ARkadaşlar oyun yakın zamanda indirime girer mi ?

zor o iş
  • rust alpha döneminde oynuyordum ilk çıktı zamanlarda başladım temelini biliyorum. sağlam arkadaş grubu varsa skypea-ts-vent-xfire-rc kullanmayı bılıyorum yaşım 19.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5CA1F8AE -- 13 Eylül 2014; 23:30:47 >
  • Bu oyunu 30l'u yaşlarında oynayan tek salak benim herhalde. Bugüne kadar oyunda 16-17 yaşının üstünde oyuncu görmedim. Genel olarak yaş ortalaması 12-13...
  • Sred kullanıcısına yanıt
    Bende 17 yaşındayım oynayan ^^ salaklığı bilmem ama herkesin işi gücü olduğundan oyuna vakit bulamadıklarını düşünüyorum 18 yaşından büyük olup oynayan olacağını pek sanmıyorum üniye çalışıyor veya gidiyorsa böyle boş işlere vakti olmaz anca bizim gibi liseye gidenler oynar rahatız tabii liseden kolay ne var ya son senemiz sonra bizde üniye bakalım vakit bulabilecekmiyiz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 14 Eylül 2014; 21:41:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILosMasTeR

Bende 17 yaşındayım oynayan ^^ salaklığı bilmem ama herkesin işi gücü olduğundan oyuna vakit bulamadıklarını düşünüyorum 18 yaşından büyük olup oynayan olacağını pek sanmıyorum üniye çalışıyor veya gidiyorsa böyle boş işlere vakti olmaz anca bizim gibi liseye gidenler oynar rahatız tabii liseden kolay ne var ya son senemiz sonra bizde üniye bakalım vakit bulabilecekmiyiz .

hangi üniversiteye gittiğine bağlı tıp okuyan birinin vakti olmayabilir ben rtv sinema okudum üniversitede liseden çok vaktim vardı
  • oyuna bayadır girmiyorum ama official serverlardan şaşmamak gerekiyor.
  • O da var , tıp okuyanların tuvalete gidicek vakti olmuyor yazık onlarada 6 senemi 8 senemi öyle birşeydi onlarınki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 15 Eylül 2014; 20:48:48 >
  • Arkadaşlar yeni server açtık sleepers koruması online adminler var denemek isterseniz 95.141.40.141:28016
  • experimental oynanabilecek gibi bir hal almış sıfır item başlattı bir çok bug düzelmiş bi ev yaptım kapıya kilit yapıyorsunuz dışarıdan kutu açılması vs. engellenmiş, hayvanlar aktif hale gelmiş saldırıyorlar, metal falan kaynatıp yeni şapkalardan yaptım giysi setleri, silahlar falan yavaştan bir şeye benzemeye başladı şuan en azından girip yapılabilecek şeyler var ev yapıp silah giysi vs. yapabiliyorsunuz
    tabi uzun süreli ciddi anlamda oynanabilecek bir halden bahsetmiyorum ama temel oturmuş gelişmesi kalmış gayet hızlı ilerledi ve ilerliyor çok güzel olacağını umut ediyorum
    edit: 5dk ev yapıp kilitleyip içinde çıkayım deseniz de akşam ne oldu acaba diye girdiğiniz de öldün mesajını görüyorsunuz sanırım evler hemen siliniyor o yüzden heveslenip girerseniz fazla emek vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 17 Eylül 2014; 5:32:34 >

• Oyundan çıkınca ölüyorsunuz experimentalde ben öyle biliyorum oynamak için değil yani .
  • Rust NoWipe 7/24 Aktif Adminler 15 Eylülde Başladık

Bir çok serverda oynadım hepsinde hack ya da sleeping bag glitchi vardı ve ne zaman ev yapsam bir şekilde içine girip kutularımı çaldılar.Girdiğim her serverda official server havasını aradım ama her serverda ya kit var ya teleport. Ben de bu yüzden kendi serverımı açtım. Serverda orijinal rust havasını yaşatmak için hiç bir komut yoktur. Başlangıç kiti ya da teleport veya sethome yoktur. Tıpatıp official server gibidir tek farkı hile veya glitch servest değildir rahatlıkla oynayabilirsiniz. Serverda sizin evinize siz izin vermediğiniz sürece bir başkası sleeping bagini koyamaz izin verme komutu (/build share isim). Serverda wipe atmamaya çalışıcaz ama çok fazla lag olursa ve engelleyemezsek atmak zorunda kalabilirz. Bu server gibi başka bir server şu oyunda mevcut değil zaten açma sebeplerimden de bi tanesi budur. En önemli nokta adminler kesinlikle item yaratamazlar nedeni kötüye kullanımı engellemek. Adminlerin yetkisi sadece Ban,Kick ve teleporttur. Adminlerin yaşı 20+ dır. Şu an tek ihtiyacımız olan şey oyuncu denerseniz ve eksiklerimizi dile getirirseniz sevinirim oyuniçi ismim Absolute.Bu arada server tüm Avrupaya açık olduğu için chatten sadece İngilizce konuşuluyor.

Buyrun IP: net.connect 95.141.40.141:28016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibretlik hesap -- 17 Eylül 2014; 12:31:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ILosMasTeR

Oyundan çıkınca ölüyorsunuz experimentalde ben öyle biliyorum oynamak için değil yani .

yok ev yapıp çıkıp giriyorum kısa süre içinde girince yine evde doğuyorum fakat öğlen bıraksam akşam ölmüş oluyor heralde evler çok çabuk siliniyor diye düşündüm bu arada yakında neden öldüğümüz de yazacakmış o da gelecek şeyler arasında kim öldürdü ne ile öldürdü falan onu yazacaklar heralde
    şuan için oynamak için değil tabiki ama o havayı almış artık hızlı ilerliyor ufak bi temel bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 17 Eylül 2014; 17:07:20 >
  • Birşey soracağım sende oyun kasıyormu ? benim ekran kartım battlefield 4'ü 1600x900 high ayarlarda 50 fps oynatıyor ama bu oyunda high ayarlarda çok kasıyor nedenini anlamadım experimental olduğundanmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 17 Eylül 2014; 20:22:00 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.