Şimdi Ara

RTÜK ve Spotify anlaştı! Türkiye'de ofis açıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim ne derse desin, Spotify'dan iyisi yok şu an.. Neden mi? Onun da Netflix gibi her yerde uygulaması var. Bıraksalar hesap makinesi için de getirecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanki şu güne dek Spotify vergi vermemiş gibi konuşanlara akıl fikir versin.

• por favor kullanıcısına yanıt
    nefes alman mucize gerçekten

• iyi be siz ucuz dinleyeceksiniz diye vergi de vermesinler sizden topladıkları paraları sıfır kesintiyle yurtdisina gotursunler.

• vergi verdi diyemi üzüldün ?

• Sir Joseph S kullanıcısına yanıt
    Yt music 14 tl

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Yapılan her ödemede vergi alınıyor zaten, buradaki mesele RTÜK'ün artık dilediği gibi keyfekeder Spotify'da içerik engelleme yetkisi edinmesi. RTÜK'ün faşist geçmişine bakarsanız idrak edersiniz durumu. Spotify'dan alınan senelik 100bin lira Türkiye gibi bir ülkede istatistiki olarak ifade etmenin anlamı bile yok, Kaçak Saray'ın masraflarının kovuğunu bile doldurmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 13 Ekim 2020; 17:30:43 >
  • Deezer da aynı problem oldumu acaba

• aynen spotify kullanmamın en büyük sebebi uygulama tarafı açıkcası kolumda kullandığım saatte bile uygulaması var saatten kontrol edip şarkı seçiyorum benim kullanımımda büyük rahatlık sağlıyor bana 😊

• Yıl olmuş 2020 hala müzik dinlemek için para verenler mi var

• Siyasetci: "İş yok dediniz amma sosyal platformlar ile anlaşıp ofis kurdurdum.*

• Artizt kullanıcısına yanıt
    müzük platformunun neyini engelleyecek amacınız şaçma sapan gerekcelerle tc ye saldırmak bahsi geçen kurum firma dert etmimiştir size ne oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben bunun anlamını biliyorum da, sen farklı bir anlamda anlatmaya çalışıyor gibisin. Mecbur kalmış ya da inatlaşmış sonunda pes etmiş gibi bir anlam çıkartma çabası içinde olabilir misin? Sanki burdan alınan para senin cebine girecekmiş kadar seviniyorsun. Bu kadar gülünç olmayın yazık bu hallerinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya niyeyse hiç inanmadım. Umarım doğrudur ama Spotify i kapatma sürecine sanki girilmek istenmedi gibi. Spotify i aradık tamam dediler ????

• Buradaki CHP il teşkilatlarının cahil trollerine; "kuzu kuzu ofis de açacaklar, vergisini de ödeyecekler" dediğimizde ev zencisi gibi "Enayiler mi, niye açsınlar, internet çağı, bik bik bik" falan diye atarlanıyorlardı :D

Aklın yolu bir, bu ülkeden para kazanıyorsan vergisini de paşa paşa vereceksin kardeşim, yok öyle hem para kazanayım, KDV ödeyeyim ama Gelir Vergisi olunca kaçayım falan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Yapılan her ödemede vergi alınıyor zaten, buradaki mesele RTÜK'ün artık dilediği gibi keyfekeder Spotify'da içerik engelleme yetkisi edinmesi. RTÜK'ün faşist geçmişine bakarsanız idrak edersiniz durumu. Spotify'dan alınan senelik 100bin lira Türkiye gibi bir ülkede istatistiki olarak ifade etmenin anlamı bile yok, Kaçak Saray'ın masraflarının kovuğunu bile doldurmaz.

Dostum sen de yanlış kişiye anlatıyorsun. Bu nick’inde bile hayır olmayan devamlı her konu da tartışma çıkaran şahsa hiçbir şey anlatamazsın.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ofis açılması ve tek adam rejimiyle anlaşılması çok yanlış, keşke kapatıp gitselerdi de en azından spotify kullanan uyuyan kesim uyanırdı ! Ama youtube facebook twitter bunlara yüz vermez kapatmaları için sabırsızlanıyorum..

Şimdi extra vergiyle spotify fiyatlarıda artacaktır neyse bunlara oy verenler zaten bu fiyatları hak ediyor, umarım spotify aylık 50 lira olur  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 13 Ekim 2020; 17:8:21 >
  • vedkum kullanıcısına yanıt
    Kafaya bak :))
    Söz Yazari, besteci falan bunlar iş değil mi? Niye para kazanmasınlar?
    Kitapları da bedavaya okuyorsundur. Sanatçılar, Yazarlar taş yesin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.