Şimdi Ara

## RS780 Yonga Seti AMD'nin Yüzünü Güldürüyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • acaba diyorum 780g+3870 hybrid cf ile 8800gt yi geçebilirmi ne dersiniz çok merak ediyorum
  • AMD ve ATI ortaklığı işte burada gerçek gücünü ortaya koyacaktır.ATI nin buradaki sağlam ve sorunsuz çipsetleri AMD için gerçekten ilaç gibi gelecektir.
    ekran kartı arenasında değilde çipset arenasında bence daha fazla kavga yaşanacaktır.eminimki AMD buradan en karlı çıkan firma olacaktır.çünkü Nvidia hala alternatif olarak AMD işlemcilere uygun çipset üretimine devam ediyor.Intel ise Nvidia nın SLI desteğini bir türlü çipsetlerine oturtmuyor.AMD ise sadece kendi işlemcileri için çipsetler çıkarıyor.böylece en iyi hamleyi kendi firmasına yapan AMD yapıyor.burada Intel-Nvidia ortaklığı eğer doğmazsa yongaseti pazarında Nvidia Intel inde gerisinde kalacaktır.Intel her zamanki satış politikaları uygularsa bir ihtimal AMD ile yarışabilir ancak her zamanki gibi klişe sorunlara ve desteklere imza atarsa Intel inde işi zor.burada AMD artık Phenom işlemcilerine hız kazandırmalı kaç çekirdek olduğu önemli değil artık yeni modellerini ve yeni revizyonlarını sunmalı düşük güç tüketimi ve fiyat politikası AMD için en büyük koz olacaktır.birde üretim teknolojisini 45 yada 55nm ye çekerse daha da iyi olur.

• iyi bir islemci ve yuksek paylasimli ramler ile ekran karti kullanmaksizin Crysis oynayabilecegiz...Hemde DirectX 10

bence gayet super bir haber... Crysis internet kafelere girecek anlasilan..
  • peki fiyat konusunda bir bilgisi olan varmı ve ne zman trye giriş yapıcak bu yenilik
  • AMD alana kadar ATI intel için onboard chipset üretiyordu , eğer hala lisansı devam ediyorsa ,intel işlemciler için 780i modelini üretsin AMD ,pazarını daha da arttırır , hemde para konusunda kısa vadede biraz rahatlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.