Şimdi Ara

Rpg Oyuncusu İçin Ps3 mü Xbox 360 mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps4 veya xbox one almayı düşünmüyorum hem şuan ki oyun azlığından hemde çoğu serinin bu konsollar için çıkmayacağından mesele Assassins Creed yada Skyrim neden uydurmaya çalışsınlarki zaten çıkmış ve çoktan satılacağı kadar satılmış oyunları.

Öncelikle pek fikrim yok ps ye çıkan oyun xbox a da çıkar yadar çıkmaz gibisinden kullanan varsa bilgi edinmek istedim rpg oyunları en çok hangi konsola çıkar ve daha zevkli bir oynanış verir ?

Bu arada aslında sadece rpg değil oynamak istediğim oyunlar fps de var ama rpg büyük kısmını oluşturuyor futbolmuş, dövüşmüş, yarışmış o tarzlardan pek hazzetmiyorum.

• PS tarafında daha çok var sonuçta Japon markası. Hatta kendine özel J-Rpg'leri de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3 derim, Final Fantasy yeter
  • Başta Xbox dan yanaydım ama Ps3 e döndüm tekrar, ps3 alacağım sanırım teşekkürler.
  • apaty123 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Sorun olursa PM'den ulaşabilirsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatta psp bile bakabilirsin, portatif olması açısından iyi. Zaten çıkan oyunların %60 ı rpg :)
  • Psp eskiden vardı oyunlarını baya kuruttum :) televizyona bağlayabileceğim bir konsol daha iyi olur bu aralar.
  • apaty123 kullanıcısına yanıt
    Ben xbox oyuncusu olmama rağmen arkadaşlara katılıyorum, eğer ağırlıklı rpg istiyorsan ps3 rpg için daha uygun bir konsol. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.