Şimdi Ara

Rpg Oyuncusu İçin Ps3 mü Xbox 360 mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps4 veya xbox one almayı düşünmüyorum hem şuan ki oyun azlığından hemde çoğu serinin bu konsollar için çıkmayacağından mesele Assassins Creed yada Skyrim neden uydurmaya çalışsınlarki zaten çıkmış ve çoktan satılacağı kadar satılmış oyunları.

Öncelikle pek fikrim yok ps ye çıkan oyun xbox a da çıkar yadar çıkmaz gibisinden kullanan varsa bilgi edinmek istedim rpg oyunları en çok hangi konsola çıkar ve daha zevkli bir oynanış verir ?

Bu arada aslında sadece rpg değil oynamak istediğim oyunlar fps de var ama rpg büyük kısmını oluşturuyor futbolmuş, dövüşmüş, yarışmış o tarzlardan pek hazzetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaty123 -- 25 Haziran 2014; 0:47:23 >

• Konsolda rpg oynanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

Konsolda rpg oynanmaz

Şuan kullandığım bilgisayar oyun oynamak için müsait değil ve yeni almayı düşünmüyorum konsol alacağım. Kontroller falan zor olacağı için diyorsanız benim için sorun değil o olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaty123

Ps4 veya xbox one almayı düşünmüyorum hem şuan ki oyun azlığından hemde çoğu serinin bu konsollar için çıkmayacağından mesele Assassins Creed yada Skyrim neden uydurmaya çalışsınlarki zaten çıkmış ve çoktan satılacağı kadar satılmış oyunları.

Öncelikle pek fikrim yok ps ye çıkan oyun xbox a da çıkar yadar çıkmaz gibisinden kullanan varsa bilgi edinmek istedim rpg oyunları en çok hangi konsola çıkar ve daha zevkli bir oynanış verir ?

Bu arada aslında sadece rpg değil oynamak istediğim oyunlar fps de var ama rpg büyük kısmını oluşturuyor futbolmuş, dövüşmüş, yarışmış o tarzlardan pek hazzetmiyorum.

Fazla exc rpg çıkmıyor o yüzden hangisi kesene daha uygunsa onu al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Ps4 veya xbox one almayı düşünmüyorum hem şuan ki oyun azlığından hemde çoğu serinin bu konsollar için çıkmayacağından mesele Assassins Creed yada Skyrim neden uydurmaya çalışsınlarki zaten çıkmış ve çoktan satılacağı kadar satılmış oyunları.

Evet şimdi bende buldum çıkmış oyunlar listesini pek fark yok. Live olayı, kinect ve kollarının daha çok hoşuma gitmesinden dolayı xbox tercih etmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaty123 -- 25 Haziran 2014; 2:13:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Evet şimdi bende buldum çıkmış oyunlar listesini pek fark yok. Live olayı, kinect ve kollarının daha çok hoşuma gitmesinden dolayı xbox tercih etmeyi düşünüyorum.

Live paralı yalnız bunu söyleyeyim fakat xbox iyidir.kinecti alışveriş merkezlerinde deneyebilirsin zevklidir fakat oynayacak alan gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.