Şimdi Ara

RP alamıyorum hata veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "bugünlük yeteri kadar uğraştın, güvenlik sebebiyle daha fazlasına izin veremiyoruz. 24 saat bekleyip, tekrar dene." oyun içinde kredi kartımla rp almaya çalışırken bu hatayı alıyorum. 24 saat sonra tekrar dene diyor ama 3 gün oldu deniyorum hep aynı hata kartımda yeterli bakiye var, kart bilgileri de doğru. ticket da attım ama 2 gün oldu cevap gelmedi bu konuda fikri olan var mı ?

• Gün içerisinde çok fazla denemenden dolayı oluyor bir kaç gün bekle sonra çek
  • çekecende ne olacak demiş sana sistem ugrasıyon
  • Naptın knk nası becerdin morellonun anasına mı küfrettin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epin al.
    Konu kilit üye ban

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Epin al.
    Konu kilit üye ban

öncelikle muhteşem üst düzey zekandan dolayı seni tebrik ediyorum kardeşim benim aklıma gelmemişti. enpara kampanyasına League of Legends da dahil oldu. eğer kampanyayı duymadıysan bi araştırmanı tavsiye ederim. yada ben senin anlayacağın şekilde özetliyim ; aylık 50 TL alışverişte 25 TL sana iade ediliyor.

konu kilit üye ban
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caglar1707

Gün içerisinde çok fazla denemenden dolayı oluyor bir kaç gün bekle sonra çek

artık öyle yapıcam mecbur başka seçenek kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Epin al.
    Konu kilit üye ban

öncelikle muhteşem üst düzey zekandan dolayı seni tebrik ediyorum kardeşim benim aklıma gelmemişti. enpara kampanyasına League of Legends da dahil oldu. eğer kampanyayı duymadıysan bi araştırmanı tavsiye ederim. yada ben senin anlayacağın şekilde özetliyim ; aylık 50 TL alışverişte 25 TL sana iade ediliyor.

konu kilit üye ban

Tamam berkaycim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.