Şimdi Ara

ROVER 75 alınır mı??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
78.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20-25 bin fiyatlara bahsedilen aracın içi böyle mi?... Offf ki ne of... Ne güzel şeysin sen öyle diyesi geliyor insanın... :))

ROVER 75 alınır mı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: damat75
    Tekrar merhaba.

Şuanki aracım 1998 model toyota corolla 1.3 XL. Aracım ile ilgili herhangi bir şikayetim yok. Tek şikayetim sanayide çalışan arkadaşımı göremiyorum. Önceki aracım ile sık sık tamirciye gittiğimden geçerken ona da uğruyordum Ama özellikle klimalı bir araç almak istiyorum. Maddi durumlardan dolayı şimdiki aracımı satıp üzerine para ekleyemem. LPGli veya aldıktan sonra lpg takabileceğim bütçeme uygun bir rover almak istiyorum. Bende 416 almak istiyorum ama internetteki fiyatlara bakılırsa 414 almam gerekecek.
    Çanakkalede oturduğum için bir miktar parça yönünden sıkıntı yaşamayıda göze alacağım artık. Ama böyle bir araba içinde değer doğrusu.

Benim birkaç sorum olacaktı.

Rover 1400 ve 1600 motorlar kaç hp?
    Birde 1400 cclerde kiminde abs var kiminde yok. Birisi esp yazmış.
    1400 ve 1600 motorların standart donanımları nelerdir?

İyi günler.

1.6 lar 111 hp, 1.4 ler ise 103 hp dir.

standart donanimlari tam olarak bilmiyorum ancak. abs, klima, hava yastigi, otomatik cam, uzaktan kumanda bunlar standarttir.
    en azindan esp yoktur. abs yuksek olasilikla vardir.

acele etmeyin, 414 veya 416 iyice arastirin hangisini temiz bulursaniz onu alirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: hayathonda
    eski kasa megane 4 yıldızlı ve taş gibi şasiye sahip bir araçtır,aynı kaza 4.16ya olsaydı motosiklet büyük ihtimal sürücünün bacak arasına kadar girerdi

rover i bilmediginizi kabul edip, kullanici adinizdaki honda ibaresinden honda sahibi veya bir honda sever olarak varsayarsak, honda kalitesinden haberdarsinizdir.

416 yi ise bir euro civic ile ayni kefeye koyarsak burada meganenin 416 ya rakip olmasi bilr soz konusu degildir.

onuda gectim benim yaptigim kazayi bir renault yapsaydi ki karsi taraf bir renault tu(clio) ; yandan carpistigim renaultun "V" oldugunu soyleyebilirim.
    kafa kafaya girseydik sonucu dusunemiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [cLone]:: -- 29 Temmuz 2008; 18:30:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

Rover 75'in içini hiç görmemiştim...

20-25 bin fiyatlara bahsedilen aracın içi böyle mi?... Offf ki ne of... Ne güzel şeysin sen öyle diyesi geliyor insanın... :))

ROVER 75 alınır mı???

2000 model bir roveri 2000 model bir digerleriyle kiyaslayip ondan sonra yorum yapmak lazim aslinda.

buyrun buda benden 45.

ROVER 75 alınır mı???

• Hah seni bulmuşken sorayım clone...

göstergenin ortasındaki kırmızı ışık var ya, senin koyduğun fotada yanıyor...

Ne o?

Benim 216'da da var ama yandığını hiç görmedim, ya led yanık ya da emassızlık var diye düşünüyorum...
    İmmobiliser var mı bunlarda ya da "benzin az" lambası mı?

Beniznim azaldığında hiç bi yerde ışık yanmadı da... :))
  • ortadaki kirmizi led immo dur.
    kapiyi kilitlediginde hizli hizli yanip soner, devreye girdiginde bir yanar bir soner.

benim 45 teki benzin lambasi ise benzin tank isareti sari olarak yanardi.

bence sigortalarini bir kontrol ettir. belkide birkacyerde daha yanmayan uyari isaretin olabilir.
  • Sizin aracınızda, benzin azalınca yanan bir ışık yok, dikkatli olun

quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

Hah seni bulmuşken sorayım clone...

göstergenin ortasındaki kırmızı ışık var ya, senin koyduğun fotada yanıyor...

Ne o?

Benim 216'da da var ama yandığını hiç görmedim, ya led yanık ya da emassızlık var diye düşünüyorum...
    İmmobiliser var mı bunlarda ya da "benzin az" lambası mı?

Beniznim azaldığında hiç bi yerde ışık yanmadı da... :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

quote:

Tekrar merhaba.

Şuanki aracım 1998 model toyota corolla 1.3 XL. Aracım ile ilgili herhangi bir şikayetim yok. Tek şikayetim sanayide çalışan arkadaşımı göremiyorum. Önceki aracım ile sık sık tamirciye gittiğimden geçerken ona da uğruyordum Ama özellikle klimalı bir araç almak istiyorum. Maddi durumlardan dolayı şimdiki aracımı satıp üzerine para ekleyemem. LPGli veya aldıktan sonra lpg takabileceğim bütçeme uygun bir rover almak istiyorum. Bende 416 almak istiyorum ama internetteki fiyatlara bakılırsa 414 almam gerekecek.
    Çanakkalede oturduğum için bir miktar parça yönünden sıkıntı yaşamayıda göze alacağım artık. Ama böyle bir araba içinde değer doğrusu.

Benim birkaç sorum olacaktı.

Rover 1400 ve 1600 motorlar kaç hp?
    Birde 1400 cclerde kiminde abs var kiminde yok. Birisi esp yazmış.
    1400 ve 1600 motorların standart donanımları nelerdir?

İyi günler.

1.6 lar 111 hp, 1.4 ler ise 103 hp dir.

standart donanimlari tam olarak bilmiyorum ancak. abs, klima, hava yastigi, otomatik cam, uzaktan kumanda bunlar standarttir.
    en azindan esp yoktur. abs yuksek olasilikla vardir.

acele etmeyin, 414 veya 416 iyice arastirin hangisini temiz bulursaniz onu alirsiniz.

Merhaba, acele etmiyorum zaten. Bu aralar piyasa durgun. Benim araçta satılık. Onu satmadan alamam. Artık 414 ya da 416 bütçeme uygun temiz hangisini bulursam alacağım.

• quote:

Merhaba, acele etmiyorum zaten. Bu aralar piyasa durgun. Benim araçta satılık. Onu satmadan alamam. Artık 414 ya da 416 bütçeme uygun temiz hangisini bulursam alacağım.

size, rover kullananlara ve rover almak isteyenlere bir site vereyim.

http://forum.mgroverturk.com/

donanimhaberden [cLone]:: tavsiye etti derseniz oradaki arkadaslar size elinden geleni yapacaklardir.
    gerci benim adima gerekte yok. rover kullananlar, yillardir kullanip satanlar, basma model sahibi olanlar, genis bir topluluk.
    hem almak istediginizde hemde bir sorun ciktiginda buyuk sehirde ikamet edenler sizin yardiminiza kosacaktir.
    bu da bir ayricaliktir.
  • Orjinalden alıntı: pirekare

Rover 75'in içini hiç görmemiştim...

pirekare
    Ben boşunamı bu konuyu açtım adamın niyrtini bozar bu iç mekan evde değil arabanın içinde yatarsın bundan olsa
  • Piyasası pek olmayan bir araç sanırım..
  • Evet. 216'larda "benzin az" ışığı yokmuş...
    Gerekli bişii değil zaten, biz Türk milletinin gözü devamlı ibrede ne de olsa... :)

Hmmm... ortadaki led immoysa onu bi gösteriim ben... Hiç yanmıyo...
    immo varsa anahtarlığı nasıl değiştirmişler benim?
    Cyclone marka alarm anahtarlığı takmışlar. vw'lerdeki gibi sustalı anahtarlık var...

immo olan araçlarda anahtarın ucunu kesip başka anahtarlığa takabilirler mi?
    Çok kafam karıştı... ???

mgroverturk forumunda da araştırma yapiim baari biraz...
  • 2 senelik konu ama rover 75ler çok dikkatimi çekiyor.araba bi kere çok konforlu.performansı 150-170 beygir arası bildiğim kadarıyla.iç mekan kalitesi ise mükemmel.sizce 1.8 turbo mu daha iyi ve sorunsuzdur yoksa 2.0 atmosferik motor mu?
  • forumda rover kullanıcısı pek yok galiba
  • burdan çıkarılacak sonuç : rover alırsan sana kimse yardım edemez
  • "aya" nickli arkadaşımız yardımcı olabilir.Onun dışında Proser,Umut Rover ve Rover Center'den bilgi alabilirsiniz.
  • yukardaki resimdeki araç rover 75 2.5 dir yalnız o ekranlı teyp 2.0 ve 1.8 lerde yok zaten rover 75 1.8 ler tamamen vergiden muafiyet amaçlı ticari amaçla üretilmişdir donanımsal olarak o kadar dolu değillerdir.. rover 75 gurubunda en ideal araç 2.0 dır.. bunları yazarken şunuda belirtmek lazım rover 75 ler bmw nin yapdığı seridir o yüzden işçilik tasarım son derece önceki nesil roverlara göre kalitelidir.. ayrıntılara detaya önem verilmişdir ama bir o kadarda sağlam benzin yakar bütün versiyonları.. parça sıkıntısı paranız varsa yokdur.. yani bir arabayı 20-25 bine almakla bitmiyor bitse rover 75 ayarında ondan daha ucuz ve daha dolu ne araçlar var alfa 166 lar volvo s70t5 ler say say bitmez.. önemli olan bu araçların bakım ve bir kaza anında parça masrafını karşılayabilmekdir.. yoksa rover parçaları bilhassa ebay.co.uk de kaynıyor bir ton rover parçacısı var en ufak bir sorunda çekmessiniz basarsınız parayı parça 5 gün bilemedin bir haftada gelir..

• bi gün zengin olursam kesinlikle alacagım ilk sen olacaksın rover 75
  • dikkatimi çekti bu ara forumda sık sık roverla ilgili konu açılmaya başladı :) 220 turbo kullanoyurum mutluyum huzurluyum ama 75 içi gerçekten güzel birkaç yıl sonra....
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-tertemiz-orjinal-full-rover-75-2-5-41494215/detay

arabadaki şekle bak arkadaş aşık oldum resmen içi dışı 100 numara yaa

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.