Şimdi Ara

Rothschild Ailesi [Dünyanın En Zengin Ailesi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
30.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ticari zeka diyebiliriz bir yere kadar, ancak oynanan planlanan oyunlar, suikastlar, devrimler, ülkeler, yönetimler bu adamlarca tasarlanıyor ve işleniyor,

Para kimdeyse onun sözü geçiyor.
  • Simdi kimse cikip demokrasi falan demesin dunyayi bu aileler yonetir. Siz sadece onlarin istegini kendi isteginiz sanarak ozgur oldugunuzu dusunursunuz.

Belki elitizm belki siyasetci gorusunden kapitalizm ya da pluralist savlar altinda totaliter demokrasi. En iyisi totalier kapitalist diye bir sey uyduralim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azawarai -- 30 Mart 2011; 12:44:35 >
  • Bu Rothschild ailesi satanist değilmiydi?
  • bunlar böylede birde arap şeyhlerini düşün adamın parası hesaplanamıyo çünkü bütün devlet onun.
    bu ailenin gelişmesi her krizde bir banka bir şirket ala ala büyütmüşler.yani işi iyi biliyorlar.zaten yahudilerin bu ticaret zekalarıda tarih boyunca ticaretle uğraşmalarından geliyo.adamlar durmadan sürgüne yollandıkları ve hiç yerli halk olamadıkları için tarih boyunca ticaret yapıp köşeyi dönmüşler.şimdiye kadar hiç tarım yapan yahudi görülmüşmü.

• Bu adamların kızı, torunu felan nasıl ulaşabiliriz acaba?
    Nerede yaşarlar.
    Yeteneklerime güveniyorum.
  • rostcihld ve rockefeller aileleri.yahudilerin neden dünyada 1 numara zengin olduklarının açıklamasıdır.
  • Atalarından gelen bir durum. Örneğin herkesin savaştığı bir dönemde kral geliyor bu aileden yardım istiyor. Ailenin başındakilerini yanına alıyor mali işlerini yönetmesini istiyor vs. Bunlar tek bir yerde değil tam tersine tüm ülkeye yayılmış bir aile. O zamanın kralları borç istemeye geliyor bu adamlardan. Aptal değiller hemen çıkarlarına uygun bir anlaşma yapıyorlar. Böyle böyle bugünlere kadar gelmişler. Lobileri kontrol eden güçlere de sahipler.
  • Dün bütün gün bu sayfayı okudum
    http://forum.donanimhaber.com/m_46080716/tm.htm
  • adamlar amerikan merkez bankası sahibi var mı ötesi
  • 28 Şubat mevzuu bizzat Rockefeller'ın isteği üzerine gerçekleşmiştir gençler. Araştırırsanız ne olduklarını görebilirsiniz.

Bunlara "küresel aşkıya" da deniyor.
  • Bu adamlar büyük israilin kurulmasını ileri süren ailedir. MASONLARIN liderleri olduğu için listelerde göremezsiniz. Çünkü 2. kişiye 200 trilyon fark atar. Büyük büyük dedesi Sultan Abdülhamitten filistini istemiştir. Bakabilirsiniz. Yada hocanıza sorun. (Ailenin adını bilmeye bilir bazı hocalar ama yahudiler osmanlıdan toprak istedimi diye sorarsanız hocanız moron değilse cevaplar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 30 Mart 2011; 13:55:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENSES_25

bunlar böylede birde arap şeyhlerini düşün adamın parası hesaplanamıyo çünkü bütün devlet onun.
    bu ailenin gelişmesi her krizde bir banka bir şirket ala ala büyütmüşler.yani işi iyi biliyorlar.zaten yahudilerin bu ticaret zekalarıda tarih boyunca ticaretle uğraşmalarından geliyo.adamlar durmadan sürgüne yollandıkları ve hiç yerli halk olamadıkları için tarih boyunca ticaret yapıp köşeyi dönmüşler.şimdiye kadar hiç tarım yapan yahudi görülmüşmü.

Arap şeyhleri bu ailenin yanında asgari ücretle geçiniyor gibi kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Bu adamların kızı, torunu felan nasıl ulaşabiliriz acaba?
    Nerede yaşarlar.
    Yeteneklerime güveniyorum.

Rothschild Ailesi [Dünyanın En Zengin Ailesi]
  • Zenginlik maneviyat ile değil takva ile olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-DATA

Zenginlik maneviyat ile değil takva ile olur.

Konunun ne için açıldığı belli,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ©hessmaste®

quote:

Orijinalden alıntı: E-DATA

Zenginlik maneviyat ile değil takva ile olur.

Konunun ne için açıldığı belli,

aramıza hoşgeldin.

• İnternette araştırırken gördüm hortlatayım dedim
  • Rothschild hanedanlığı dünyanın en zenginleri listesinde kendilerini göstermemek için borsa ile kazançlarını bölüyorlar.Rockefeller'de aynı sistemi uyguluyor.Rockefeller ABD'nin Rothschild İngilterenin asıl sahipleri.
  • Rotschild değil...Lynch ailesi aslında en zengin olan :) Sadece sikkofield’ın blogunu okuyarak herşeyi çözdüğünüzü sandığınız için bilmezsiniz tabi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseye sahip olduktan sonra bir seye sahip olmanin anlami yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.