Şimdi Ara

Root Gerektirmez! Telefon belleginden Hafıza kartına taşıma! Unlock (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
24
Favori
112.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Ayarlar / Uygulamalar dediğimde resimlerdeki gibi görüyorum ekranımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan16 -- 24 Ağustos 2012; 1:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan16

Ben Ayarlar / Uygulamalar dediğimde resimlerdeki gibi görüyorum ekranımı

Ilginç hangi sürüm kurulu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4.0.4 Android sürümüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan16

4.0.4 Android sürümüm

Kullanmadığım için bilgim yok malesef.
  • bende galaxy wonder war FİFA12 yukledım oynanıyor sorunsuz ancak hafıza mafıza bırakmadı. Arastırdım bıraz bu konuya ulastım arkadasın anlattıgı sekılde yaptım ? işaretine tıklıyorm ancak sdk yolu bulunamadı dıyor ama yınede devam edıyor devam edıp yaptım sımdı denıyorum tekrar fifa yı tekrar yukluyorum bakalım hafıza kartına mı telefonun hafızasına mı yukleyecek. Not: facebook uygulaması ve bırcok uygulamada sd karta taşı secenegı cıktı. Ama bazılarında hala yok bunada sukur....
  • son sürüm ics de çalışmıyor başka yolu var mı illa rott mu yapacağız
  • şu konunun sahibi gelip bi yükseltme yapsa yada bi görüş bildirse hiç fena olmuyacak!
  • sdk yolunda bir şey çıkmıyor android sdk kurulu değil ama hedef klasörü belirlenemiyor konu güncellenilirse çok iyi olucak
  • Uygulama süper çok saol ama
    facebook twitter whatsapp gibi uygulamaları hafıza kartına taşıdığımızda
    bu uygulamalar telefonun belleğinden çalışmayacağı için çok şarj yer diye biliyorum.Doğrumudur?
  • 1 dk sürmeyen bi işlem kolaylıkla tamamlandı. motorolo xt615 çalıştı..taşınmayan uygulamalar : google+ facebook flashplayer twitter elfeneri youtube bunlar gözüme çarpanlar.
    + olarak sdk yüklü değildi tinny felan çalışıcak dedi sorunsuz yüklendi. whatapp igo hotmail taşınan uygulamalar arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mek4735 -- 27 Eylül 2012; 23:11:11 >
  • ace 5830i ile her şeyi harfiyen yaptığım halde başaramadım.

Edit: Arkadaşlar yaptım şimdi Facebook dahil hepsi taşınıyor. Samsung Kiesi kurduktan sonra oldu. Pcnize samsung kiesi kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rec0VeRy -- 30 Eylül 2012; 12:29:17 >
  • bu konuyla hala ilgilenen varmı bilmiyorum telefonum arc s ve herşeyinden cok memnunum sadece depolama alanının az olması eksi yönü. Ben bu root rom mod işlerinden kesinlikle anlamam ama root la hafızanın arttığını duydum yapan herkes şöle kolay böle kolay yazmış bu başlıktaki olayıda yani oneclikc olayınıda gayet güzel anlatmışsınız yinede yapamam tabi cesaretim yok şimdi sormak istediim bu anlatılan root gerektirmeyen uygulamayı telefonuma yaparsam acaba telefona zarar falan verirmiyim zarardan kastım garanti falan deil zaten garantisi yok yani kitlenme acılmama telefonun ölmesi gibi bişi başıma gelirmi yardımcı olabilirmisiniz gerçekten depolama alanını genişletmek benim için cok ii olcak şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: famiel

bu konuyla hala ilgilenen varmı bilmiyorum telefonum arc s ve herşeyinden cok memnunum sadece depolama alanının az olması eksi yönü. Ben bu root rom mod işlerinden kesinlikle anlamam ama root la hafızanın arttığını duydum yapan herkes şöle kolay böle kolay yazmış bu başlıktaki olayıda yani oneclikc olayınıda gayet güzel anlatmışsınız yinede yapamam tabi cesaretim yok şimdi sormak istediim bu anlatılan root gerektirmeyen uygulamayı telefonuma yaparsam acaba telefona zarar falan verirmiyim zarardan kastım garanti falan deil zaten garantisi yok yani kitlenme acılmama telefonun ölmesi gibi bişi başıma gelirmi yardımcı olabilirmisiniz gerçekten depolama alanını genişletmek benim için cok ii olcak şimdiden teşekkür ederim

öyle korktuğunuz gibi bişey başınıza gelmez sanmıyorum.işlemi yaparsanız root rom olayı gibi hafıza genişletme gibi bi beklentiniz olmasın.zaten root rom işlemi uygulasanız bile pek fazla bir hafıza alanı kazanamazsınız.bu uygulamanın amacı telefona yüklenen ve hafıza kartına taşınamayan uygulamaları hafıza kartınıza taşıyabilmeniz için gereken kapıyı açar.yalnış hatırlamıyosam arc s nin hafıza kartı desteği bulunmuyor.yani bu işlemi yapmanız sonucunda isteğinize ulaşamayabilirsiniz.

• ya böyle forumlara kolay kolay yazmam acıkcası cvp geleceğinden de umudum yoktu ilgilendiiniz için teşekkür ederim arc s te hafıza kartı destei var xperia s te yok hafıza kartı zaten banada uygulamaları hafıza kartına taşımam yeterli olucak ama işte cesaret edebilrsem napcağıma karar veremedim telefonumda sony nin kendi güncellemesi yüklü zaten 4.0.4 durum bu işte hala bekliyorum tavsiyelerinizi de hala bekliyorum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi famiel -- 20 Ekim 2012; 23:07:13 >
  • s3 de hafıza kartına taşı yok app2 falan programlarda taşımıyor telefonum rootlu bu programda işe yaramadı nasıl yapıcam lütfen yardım edin Galaxy S3 4.0.4 yüklü
  • ben hala bekliyorum telefona bişi olur korkusuyla telefonum arc s 4.0.4 uygulama taşıcam derken telefonu öldürürsem başım cok kötü ağrıtılır yardım edin yapıyımmı yapmayımmı yparsam en kötü olarak telefona ne olur yardım
  • quote:

ben hala bekliyorum telefona bişi olur korkusuyla telefonum arc s 4.0.4 uygulama taşıcam derken telefonu öldürürsem başım cok kötü ağrıtılır yardım edin yapıyımmı yapmayımmı yparsam en kötü olarak telefona ne olur yardım

ICS de işe yaramıyor kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

quote:

ben hala bekliyorum telefona bişi olur korkusuyla telefonum arc s 4.0.4 uygulama taşıcam derken telefonu öldürürsem başım cok kötü ağrıtılır yardım edin yapıyımmı yapmayımmı yparsam en kötü olarak telefona ne olur yardım

saol kardeş allah razı olsun yanıtladıın için artık beklicem bakalım root yapacak güvenilir birini buluncaya kadar telefonu seviyorum ama işte bu yetersiz hafıza sıkıntı nese bakalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

quote:

saol kardeş allah razı olsun yanıtladıın için artık beklicem bakalım root yapacak güvenilir birini buluncaya kadar telefonu seviyorum ama işte bu yetersiz hafıza sıkıntı nese bakalım

Aynen bende öyle. Orochi kardeşimin konusu var forumda. Güzel anlatmış onu deneyerek root edebilirsin.

• samsung galaxy pro için olmuyor yahu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.