Şimdi Ara

Ronark BrotherHood clanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce yaşadığım olayı paylaşmak istiyorum
    Serverların gelmesinden sonra oyuna girdim grell slotuna gittim
    5 kişilik party vardı bekledim belki gelen olur party doludur diye neyse kimse gelmedi beni de almadılar partye
    Ben de malum programla ks atmaya başladım çünkü eğer sağlam ks atarsan partye alıyyorlar
    5-10 dakika sonra partye aldılar 5 dakika geçtikten sonra partydeki mage HeartlessAngel beni tw slotu çekti ve yattım doğal olarak neyse baktığım kadarıyla hepsi +70 lvl idi
    siz ne dersiniz bunlara
    size bunları yazarken adamlar grell slotuna tw çektiler ve yine yattım
    buradan hepsine selamlar !!

• İyi yapmışlar diye bilirim biz ks yapana neler yapmıyoruz gene azcık şeylen kurtulmuşsun :)
  • 1-adamların hepsi +70 lvl
    2- pt full değildi o zaman neden ptye almıyorlar
    Ben yaptığım doğru demedim ama oradaki birkaç adam önceden ağaçlarda kasarken ks pt kurup tw çekiyorlardı
  • Ks atmak iş deil. Kusura bakma ama haketmişsin açıkçası. Ptnin full olmaması senin ks yapmanı gerektirmez adam isterse alır seni isterse almaz.
  • Kimse, kimseyi partye almak zorunda değildir.O kişi ister alır, ister almaz hiçbir şey diyemezsin.Kss yapınca seni güçlü sanıp partye alanlar anca moradonda kasarken olur.Herkes çabuk gelişmek istediğindendir oda.Onun dışındaki yerlerde kss yapanlar pek hoş karşılanmazlar.
  • Hakketmişin ks atmıcan
  • Ks atanları KO'ya girdiğine pişman ediyoruz. Sen 2 TW'yle kurtarmışsın
  • Yaptığım doğru demiyorum!!
    Onlar da önceden ks atmıştı, ksnin sebebi sadece bir kin
    Adamların hepsi +70 idi grellde durmalarının sebebini de anlamış değilim ya
    neyse okuyanlara ders olur

Arkadaş sadece moradonda demiş brahman,sg,gg ptlerde de aynı durum geçerli bizzat yaşadım
  • kardeş bizim clan +75 grellden çıkmıyoruz senin yaptıgını kabul ediyorsun başta yazmıycaktın onu boşuna konu açıyorsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.