Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
0
Favori
114.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yorukefe

Beyler su romalilar arasindaki dostlugu hangi dosyadan bozabilirim. Ben papayada dalmak istiyorum.

papa nerden çıktı romada papa yokki senato var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

quote:

Beyler su romalilar arasindaki dostlugu hangi dosyadan bozabilirim. Ben papayada dalmak istiyorum.

:D cok haklisin, spor denilen yere saldirmak istiyom. yukarda biri ayarlarla oynayip spor ile bile oynamis o dosyanin adi lazim bende ayar yapcam.
  • quote:

quote:

quote:

:D cok haklisin, spor denilen yere saldirmak istiyom. yukarda biri ayarlarla oynayip spor ile bile oynamis o dosyanin adi lazim bende ayar yapcam.

Bence o ayarlara hiç dokunma zaten bir müddet sonra onlara saldıra bilir duruma geliyorsun.

• beyler ben rome total war ı ilk cıktıgında yukledim bitirdim şimdi özlemini çektim geri yukledim türkçe paketi cıkmış ama nedense yukleyemedim yuklerken bi sayfa cıkıyor PAGE NOT FOUNT YAZIYOR LUTFEN YARDIM...

http://www.oyunyama.com/reklam.php böle bi sayfa cıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kengs -- 20 Ekim 2007; 14:38:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

quote:

quote:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var RTWnin ek paketi Alexanderda hindistanda bir şehir var önü indus nehriyle kapatılmış oraya gidilemiyor ama o şehri almak istiyorum

hiç kimse bilmiyor mu?

belkide alınmıyodr.. normal romeda da vardı böyle bi şehir rusyanın üst taraflarında

alexander oynamadığım için bi bilgim yok ama öyle olması lazım

hayır kardeş rtw de o dediğin yeri ben feth ettim.hatta oyunda hiç görmediğim birliği orda gördüm.kadınlar chariot sürüyolardı.güzl birliklerdi. konsola toggle_fow yazarsanız nerden gidebileceğinizi görürsünüz.

• işte süper bir savaş daha. polonyalı tom ile yaklaşık yarım saat süren bir savaş yaptık.Kocaman 2 orduyu karşılaştırdık.Savaşta baştan beridir hem sayıca üstünlüğünü hem de süvarilerini etkili kullanan tom bana baya darbeler indirdi.Ancak bu durum fazla uzun sürmedi.Ok atışları biten tom mızraklı birimleri ve süvarileri ile her yönden sıcak temasa girdi.

Makedon birimleri her ne kadar etkili olsalarda karşılarında 5 birim kahraman koca yürekli armoured hopplites vardı. Etrafımı sardı ve her kanattan mızrak süvari teması vardı.Bu durumda bile isyan etmeden savaştılar,süvarileri yerle yeksan olunca zaten piyade savaşı olmalıydı ki olduda.Armoured hoppliteslar bu konuda oldukça başarılılar.

İşte bu savaşın sonundan bir resim;
     Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

tekrarını sakladım.İsteyen olursa haberim olsun...

Forza Armoured Hopplites.

• bu oyun tam bir klasık...hala severek oynuyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rachadell

işte süper bir savaş daha. polonyalı tom ile yaklaşık yarım saat süren bir savaş yaptık.Kocaman 2 orduyu karşılaştırdık.Savaşta baştan beridir hem sayıca üstünlüğünü hem de süvarilerini etkili kullanan tom bana baya darbeler indirdi.Ancak bu durum fazla uzun sürmedi.Ok atışları biten tom mızraklı birimleri ve süvarileri ile her yönden sıcak temasa girdi.

Makedon birimleri her ne kadar etkili olsalarda karşılarında 5 birim kahraman koca yürekli armoured hopplites vardı. Etrafımı sardı ve her kanattan mızrak süvari teması vardı.Bu durumda bile isyan etmeden savaştılar,süvarileri yerle yeksan olunca zaten piyade savaşı olmalıydı ki olduda.Armoured hoppliteslar bu konuda oldukça başarılılar.

İşte bu savaşın sonundan bir resim;
     Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

tekrarını sakladım.İsteyen olursa haberim olsun...

Forza Armoured Hopplites.

yuh be karşı tarafın okçusu da mı yokmuş?

bu arada oyunda dengesizlikler var. ben kartacalılar ile hardda koca mısıra 3 tabur armored elephant yolladım gemiyle. 3 tabur fil ile bütün mısır uygarlığını çökerttim bütün şehirlerini aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 22 Ekim 2007; 16:58:52 >

• 8 birim companion cavalry 6 birim createn archer vardı.oklar yağmur gibiydi.Ancak sonuç müzpet.

düzeltme; armoured hoppiltes değil "sacred band" olacaktı
  • arkdaşalr banna rome total war.ın turkce yaması lazım

nerden bulabilirim. oyun ingilizce hic bişey anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: flexii_87
    arkdaşalr banna rome total war.ın turkce yaması lazım
    nerden bulabilirim. oyun ingilizce hic bişey anlamıyorum

sanırım aşağıdaki linkten bulabilirsin.

http://www.oyunyama.com/Rometrv1.htm
  • hepinize mrb arkadaşlar siteye yeni kaydoldum roma total war da console u açamıyorum bilinen tuşlarla açamadım vardımcı olursanız sevinirim
  • oyunun 3 cdsini de indirdim, oyunu başlatıyorum doğru cdyi takın dio; ama doğru cd takılı
    sizce sorun nedir?????
  • crack yapmamışsın sanırım
  • yaptım hala olmadı
  • hepinize mrb arkadaşlar siteye yeni kaydoldum roma total war da console u açamıyorum bilinen tuşlarla açamadım vardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sucker_Gangbanger

hepinize mrb arkadaşlar siteye yeni kaydoldum roma total war da console u açamıyorum bilinen tuşlarla açamadım vardımcı olursanız sevinirim

Arkadasim galiba klavyen Alman klavye, nikinden öyle anlasiliyor, benimkide öyle. Sag alt kösede yaziyordur heralde ordan onu Türkce yap olur.
  • yok kardeş türkçe ya yinede saol evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • cok güzel bir oyun şuan şifrleriyle oyunu anlamaya çalışıyorum ezilmeden :D
    biraz tuşları falan kapıyım stratejimi çiziyim ona göre oyuna başlıyacağım house o juli klanım.italyanın tüm cizmesi ve kuzey batıya doğru epey bir köye en zengin ve askerli klan olarak açıldım add_money 999999999
    en güzelide halkı yok etmek
    neyse şifreyle oynamak zaten sıkıcı biraz daha öğrenip forumuda okuyup oyuna baslıyacağım.
    herkese iyi eğlenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 3 Temmuz 2008; 15:10:28 >
  • oyunda hiçbişey yapmasan yine şifreye ihtiyacın olmaz en azından benim hiçbir zaman olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.