Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
0
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makingwa

arkadaşlare lütfen yardım ben rome total wraın orjinalini bulamadım ve korsanını aldım oyunu yüklüyorum crack dosyasını açıyorum ama oyun bi türlü açılmıyo acaba ben pyunu yanlış mı yüklüyorum lütfen oyunun nasıl yüklendiğpini tarif edebilirmisiniz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: makingwa

arkadaşlare lütfen yardım ben rome total wraın orjinalini bulamadım ve korsanını aldım oyunu yüklüyorum crack dosyasını açıyorum ama oyun bi türlü açılmıyo acaba ben pyunu yanlış mı yüklüyorum lütfen oyunun nasıl yüklendiğpini tarif edebilirmisiniz

arkadaşım ilk önce crack dosyasını nereye attığna bağlı olabilir o iş doğru bir şekildemi crack yaptın yoksa yanlışmı o önemli eğer doru yere yaptın da açılmıyosa bi sorun olabilir bir sorum olucak bide nasıl açılmıyo yane hiçmi girmiyo vrack yaptığın zaman yoksa açılıpmı kapanıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: dodos

quote:

arkadaşım ilk önce crack dosyasını nereye attığna bağlı olabilir o iş doğru bir şekildemi crack yaptın yoksa yanlışmı o önemli eğer doru yere yaptın da açılmıyosa bi sorun olabilir bir sorum olucak bide nasıl açılmıyo yane hiçmi girmiyo vrack yaptığın zaman yoksa açılıpmı kapanıyo

Alıntıları Göster
    oyunun açılış menüsü geliyo play diyorum sonra ingilizce bi yazı çıkıyo ben daha önce medieval total warı yüklemiştim aynı şekilde crack yapıyorum ama açılmıyo aynı yazı medieval total warı da crack yapmadan önce çıkıyodu. acaba şifre falan mı var oyunu kurmak için adım adım nasıl yüklendiğini ve crack yapıldığını tarif ederseniz çok sevinirim iyi eğlenceler

• quote:

oyunun açılış menüsü geliyo play diyorum sonra ingilizce bi yazı çıkıyo ben daha önce medieval total warı yüklemiştim aynı şekilde crack yapıyorum ama açılmıyo aynı yazı medieval total warı da crack yapmadan önce çıkıyodu. acaba şifre falan mı var oyunu kurmak için adım adım nasıl yüklendiğini ve crack yapıldığını tarif ederseniz çok sevinirim iyi eğlenceler

Alıntıları Göster
    quote:

oyunun crcak dosyası ismi aklıma tam gelmiyo ama yinede yardım ediyim oyunu yükle oyunu cd sinkedi crack dosyasını kopyala (sağ tıkla kopyala de) ondan sonra oyunu nereye yüklediysen oraya gel (program filesten) sonra oyunun kutusunu aç oraya yapıştır sonra yapıştırdığında sana sorar 2 belge gösterir tümüne evet tarzında öyle bişey gelirse evet de bilki doğru yere yağıştırdın crackı sonra aç oyna yardımcı olabildiysem ne mutlu ama oyunu bitireli çok olud unutmuş olabilirimi kal salıcakla

• quote:

quote:

oyunun crcak dosyası ismi aklıma tam gelmiyo ama yinede yardım ediyim oyunu yükle oyunu cd sinkedi crack dosyasını kopyala (sağ tıkla kopyala de) ondan sonra oyunu nereye yüklediysen oraya gel (program filesten) sonra oyunun kutusunu aç oraya yapıştır sonra yapıştırdığında sana sorar 2 belge gösterir tümüne evet tarzında öyle bişey gelirse evet de bilki doğru yere yağıştırdın crackı sonra aç oyna yardımcı olabildiysem ne mutlu ama oyunu bitireli çok olud unutmuş olabilirimi kal salıcakla

Alıntıları Göster
    çok saol arkadaşım kendine çok ii bak

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

nedemek lafımı olur sende kendine iyi bak bişey olursa ulaş burdan bize olmassa msn den haberleşelim byy
  • quote:

quote:

nedemek lafımı olur sende kendine iyi bak bişey olursa ulaş burdan bize olmassa msn den haberleşelim byy

Alıntıları Göster
    arkadaslar bende oyun çalısmadıgı ıcın bı kenara attım ama tekrar denedım denedım denedım oyun bı turlu yuklenmıorrr....hatırladım kadarıyla voıce 3 error yazıordu yuklenmıorrduuu.....sinir oldummmm

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

arkadaslar bende oyun çalısmadıgı ıcın bı kenara attım ama tekrar denedım denedım denedım oyun bı turlu yuklenmıorrr....hatırladım kadarıyla voıce 3 error yazıordu yuklenmıorrduuu.....sinir oldummmm

Alıntıları Göster
     Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

nasıl beyler generalim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NirVaNa -- 19 Ocak 2007; 18:21:29 >

• quote:

ya aslında onu oynamayı düşünüyommu bilmem çünkü çok zaman istiyo bu oyun ya gece diyomki sabah olsada oynasam çok kaptırmamak lazım bunlara kafayı yoksa gece bile strateji kurarsın şimdi işte barbarayı incelemye aldım resimlerine felan nasıl bir oyun okuyorum bakalım oynarız belki

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben köle ticareti ve herhangi bir ülkeyi vergiye bağlamayı bilmiyorum.Gösterirseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gligaMesH

arkadaşlar ben köle ticareti ve herhangi bir ülkeyi vergiye bağlamayı bilmiyorum.Gösterirseniz çok sevinirim

Alıntıları Göster
    Arkadaslar bu oyunun ses efekt leri gercekten harika!!!
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gligaMesH

cevabını bilen varsa,soruyu tekrarlıyım dedim.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

http://www.freewebtown.com/nightmaremutlu/library/document/Rometrv1.zip
    Burda türkçe ek pakedi var. Bunu yükledikten sonra elçi çıkarman gerekiyor, elçiyi anlaşma yapmak istediğin ülkenin ordusu veya kalesine götürdüğünde orda bir menü açılıcaktır. Türkçe olucağı için gerisini sen halledersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NirVaNa -- 25 Ocak 2007; 17:49:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NirVaNa

quote:

http://www.freewebtown.com/nightmaremutlu/library/document/Rometrv1.zip
    Burda türkçe ek pakedi var. Bunu yükledikten sonra elçi çıkarman gerekiyor, elçiyi anlaşma yapmak istediğin ülkenin ordusu veya kalesine götürdüğünde orda bir menü açılıcaktır. Türkçe olucağı için gerisini sen halledersin.

Alıntıları Göster
    illa ek paketle mi oluyo.Yani ek paketsiz yapılmıyomu

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Hayır. Tabiyki ek paketsiz de oluyor fakat bu soruyu burda sorduğuna göre ingilizcen yetersiz gözüküyor.
    Ayrıca köle ticareti ve vergiye bağlama dışında daha bir sürü özellik var onları daha rahat yapasın diye ekledim.

• quote:

Alıntıları Göster
    ben gligamesh adına konuşmutum kendisi bir yakınım olur.Kendi adımla konuşayım

öncelikle ingilizceyle ilgili bir sorunum yok,ayrıca ingilizcemin yetersizliğiyle bunun ne alakası var anlamadım.Sadece nesıl yapıldığını sormak istedim.Sende cevap verdin yada vermeye çalıştın ama ben almak istediğim cevabı alamadım.Yine de çok teşekkürler

ben sorumu tekrar sorayım,

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: ribas

medievil deli gibi oynardık bunu o kadar oynamadık ama yinede fena oyun deildir...

schty mi ne öle bi ülke var dikkat edin onlar türk iskitler olur kendileri...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ribas

medievil deli gibi oynardık bunu o kadar oynamadık ama yinede fena oyun deildir...

schty mi ne öle bi ülke var dikkat edin onlar türk iskitler olur kendileri...

iskitler oyundaki kolay geçilebilecek ırklardan bence..asıl siz ister med ister pers ister kürt deyin oyundaki ismiyle Seleucid Empire a dikkat edin..bi de romayla ilişkiniz kesilirse yani düşman olursanız..Yeşil roma cocukları yani Bruti sülalesine dikkat ediniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa198619

rome totalwarı 10 kez bitirdim herseferinde daha çok keyif aldım bu mısırlılar beni epey uğraştırıyo romada farklı klan yok etmeyene kadar başka sevlet olamıyon mısır olmak istiyom mısırda kolay lokma diil yenmek için haftalarca hazırlık yapmak gerek yardımcı olursanız sevinirim

Alıntıları Göster
    yok cnm o kadar da zor degıl mısırlılar ..uygun zamanda tek seferde git uzerlerine halledersin ve bence iskenderiyeden basla fethetmeye
    ha bı de bıtıren arkadaslara tavsıyem romayı en sona bırakın ..roma sulalelerıyle dusman olun senatoyu tanımayın buyruklarına uymayın gorun oyun ne kadar zevklı hale gelıyor..romayı 5 mevsımde alırsınız zaten cocuk oyunu olur oyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

quote:

Orjinalden alıntı: nebelwerfer
    Adı üzerinde nonplayable -oynanamaz.Basitçe düşünürsek eğer roma olarak oynayacaksan julii,brutii veya scipio bu üç aileden birni seçiyorsun ve oyundaki görevleri senato -SPQR dan alıyorsun.Ayrıca zafer şartı içinde roma şehirini ele geçirmen lazım.Oyun bu yüzden hata veriyor.

SPQR ıle oynadım hatta kartacayı aldım ama gel gorkı senato bılgılerını gormek ıstedıgımde oyun xp e dusuyo
    vede mesela makedon-pontus bunlarda normalde hıc cıkmayan ırklar bunlarla oynarken save ettıgım dosyayı baska zaman load edebılıyorum ama bu SPQR ıle olmuyor habıre xp ye dusuyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

quote:

Orjinalden alıntı: nebelwerfer
    Adı üzerinde nonplayable -oynanamaz.Basitçe düşünürsek eğer roma olarak oynayacaksan julii,brutii veya scipio bu üç aileden birni seçiyorsun ve oyundaki görevleri senato -SPQR dan alıyorsun.Ayrıca zafer şartı içinde roma şehirini ele geçirmen lazım.Oyun bu yüzden hata veriyor.

SPQR ıle oynadım hatta kartacayı aldım ama gel gorkı senato bılgılerını gormek ıstedıgımde oyun xp e dusuyo
    vede mesela makedon-pontus bunlarda normalde hıc cıkmayan ırklar bunlarla oynarken save ettıgım dosyayı baska zaman load edebılıyorum ama bu SPQR ıle olmuyor habıre xp ye dusuyor

allah omur versın sıze ne dıyeyım artık..Oyunda amaç romayı fethetmek ise roma hakimi devlet ile oyun oynanır mı ey fazla meraklı gençlik..ömürsünüz vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awallabilla -- 26 Ocak 2007; 20:54:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayrettin

arkadasım ben iyi konturol ettim merak etme sayfayıı ve bu deyişikligi yaptım oyunun içine girip deyiştirdim ama cıkan haritalar ver tamam ama malesef oyun aymıyor işlem yapılamyan dosya diyor haritalar bi işe yaramıyorr

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hayrettin

arkadasım ben iyi konturol ettim merak etme sayfayıı ve bu deyişikligi yaptım oyunun içine girip deyiştirdim ama cıkan haritalar ver tamam ama malesef oyun aymıyor işlem yapılamyan dosya diyor haritalar bi işe yaramıyorr

hocam pek forumla ılgılenemedım ..sorununu okunaklı bır sekılde yaz sorununa daır yardım etmeye calısırım..yada PM at..ben soyledıklerımı kontrol ettım bır hata yok sanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

quote:

Orjinalden alıntı: Hayrettin

hocam pek forumla ılgılenemedım ..sorununu okunaklı bır sekılde yaz sorununa daır yardım etmeye calısırım..yada PM at..ben soyledıklerımı kontrol ettım bır hata yok sanıyorum

Alıntıları Göster
    julie ailesi ile fransızlarla (galic) başa çıkabilen var mı yaf?(zorluk derecesi ortanın bir üstü) deli ediyolar beni, anlaşma falan dinlemiyolar giriyolar direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: phizikci

julie ailesi ile fransızlarla (galic) başa çıkabilen var mı yaf?(zorluk derecesi ortanın bir üstü) deli ediyolar beni, anlaşma falan dinlemiyolar giriyolar direk.

Alıntıları Göster
    eet galic zor bi ırk ..ama sonradan romayla dusman olunca inan Bruti aşireti daha zor gelicek..muhtemelen sen onun topraklarında asker dolastırıyorsun dıe antlasmaları bozuyorlar..askeri geçiş izni yoksa girme el alemin toprağına..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.