Şimdi Ara

Romanya ve Schengen Hakkında Önemli Sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şimdi çok basit ancak bir o kadarda içinden çıkılmaz bir sorunum var.

Ayın 21 inde bükreşe(romanya) oradan ayın 23 ünde ise milanoya geçeceğim. Şimdi vize alırken schengen alırsam romanyada vize almadan 5 günden az süreli kalabiliyorum.

Ancak italya schengen vizesi verirken ülkeme 23 ünde giriş yapacaksın öncesinde niye vize vereyim şeklinde bir problem çıkartabilir mi?
    İtalyadan aldığım schengen vizesi ile ilk olarak romanyaya giriş yapmam bir sıkıntı oluşturur mu?

bu iki soruyu cevaplayabilecek bir arkadaş varsa hem bana hemde benden sonra bu sorunu yaşayacaklara ışık tutmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadLuck -- 31 Aralık 2012; 1:00:33 >

• sorun olmaz, durumunu açıklayan bir dilekçe yazarsın yada mülakatta zaten sorarlar sana,

romayaya gideceğini italya konsolosluğuna söyllemek zorunda değilsin, italya için ayın 21 i için bir uçak rezervasyonu yaparsın olur biter vizeyi aldıktan sonrada romanyaya gidersin bu kadar basit

italya vizesi ile romanyaya sıkıntı olmadan girersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hella -- 31 Aralık 2012; 10:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

sorun olmaz, durumunu açıklayan bir dilekçe yazarsın yada mülakatta zaten sorarlar sana,

romayaya gideceğini italya konsolosluğuna söyllemek zorunda değilsin, italya için ayın 21 i için bir uçak rezervasyonu yaparsın olur biter vizeyi aldıktan sonrada romanyaya gidersin bu kadar basit

onuda düşündüm yalnız sıkıntım şu schengen i italyadan alıp ilk olarak romanyaya girdiğimi italyada görecekler bu daha sonra veya italyaya girerken problem oluşturur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadLuck

quote:

Orijinalden alıntı: hella

sorun olmaz, durumunu açıklayan bir dilekçe yazarsın yada mülakatta zaten sorarlar sana,

onuda düşündüm yalnız sıkıntım şu schengen i italyadan alıp ilk olarak romanyaya girdiğimi italyada görecekler bu daha sonra veya italyaya girerken problem oluşturur mu?

hiç birşey olmaz ben senin dediğin olayı defalarca yaptım yine gidip italyadan vize aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.