Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.117
Cevap
14
Favori
96.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ashley Cole'un Serie A'ya iyi uyum sağlayamaması nedeniyle Roma, Wolfsburg'un 10 milyon avro bedelindeki sol bekini kadrosuna katmak istiyor.

Kaynak: Corriere dello Sport
  • Totti: Birkaç hafta önce arkadaşlarıma da söyledim. Eninde sonunda Roma'nın teknik direktörü ben olacağım. Totti Reyiz
  • Wolsburg'un sol beki cidden iyi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Wolsburg'un sol beki cidden iyi .

Şuan dünyanın en iyi 3 sol bekinden biridir bence. Alan takım 10 sene sıkıntı yaşamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşamki maçta, 1-0'lık skordan, 2-1'le mükemmel bir dönüş yaptık. Ljajic 1 gol 1 asistle mükemmel bir oyun sergiledi. Napoli'den puanla dönseydik, şimdi herşey daha güzel olurdu, orası başka.
  • Ulan totti . iy 0 vermistim , gitti 100 lira.

• Ulan Roma beni bitirdin 90+3 de öyle gol mu yenir lan inşallah juventus şampiyon olur
  • City inanılmaz bir maçı çevirdi. İtalya'daki maç çok iyi olacak. Umarım çıkarız gruptan, CL'de devam etmemizi çok istiyorum.
  • Maç 0-0 veya 1-1 biterse Roma, 2-2 veya 3-3 falan biterse City çıkıyor değil mi? doğru mu biliyorum?

Ölümüne Roma'yı tutucam o maç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 25 Kasım 2014; 23:56:59 >
  • Roma'nın kaptanı Francesco Totti, CSKA Moskova ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçtan sonra konuşan 38 yaşındaki futbolcu, "Son dakikada yediğimiz gol Mike Tyson'un yumruğu gibiydi. Çünkü doğrusu bu golü gerçekten beklemiyorduk" ifadelerini kullandı.

Karşılaşmayı değerlendiren İtalyan yıldız, "İlk yarıda iyi oynadık ama burada büyük takımlar var. Son bölümde topu iyi kontrol edemedik ve cezalandırıldık" dedi.

Havanın soğukluğundan şikayet eden Totti, "Bu havada ve bu zeminde oynamak gerçekten çok zordu ama bu bir bahane değil" yorumunda bulundu.

Gruptaki son maça değinen Totti, "City ile final değerinde bir maç yapacağız. Eminim en büyük avantajımız taraftarımız olacak" şeklinde konuştu.
  • Burası İddia'cıların takımıma sövme konusu değil. Gidin başka yerde edin beddualarınızı. Kaybettiğiniz para bizi alakadar etmez.
  • Bugünkü maçta basarilar dostlar

• GER-VIN-HO, HO-LE-BAS, MI-RA-LEM! FORZA ROMA SEMPRE!
  • Bayern Münih'in savunma oyuncusu Mehdi Benatia, eski takımı Roma'nın Manchester City ile oynayacağı karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Şampiyonlar Ligi gruplarında son hafta maçları öncesinde Bayern Münih üst tura yükselmeyi garantilerken Roma ve City arasında son 16'ya kalma mücadelesi verilecek.

Eski takımı Roma hakkında konuşan Benatia, "Roma, Manchester City'den daha güçlü. Eğer Inter karşısında oynadıkları gibi mücadele ederlerse üst tura yükselirler" ifadelerini kullandı.

Roma, Serie A'da oynadığı Inter karşılaşmasını 4-2 kazanmayı başardı. Benatia ayrıca Roma'nın lig şampiyonluğu için Juventus ile rekabete gireceğini dile getirdi.
  • İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma, kaleci Morgan De Sanctis'in sözleşmesini bir yıllığına uzattı.

Kulüpten yapılan açıklamada, 37 yaşındaki De Sanctis'in bu sezon sona erecek sözleşmesinin, 30 Haziran 2016'ya kadar uzatıldığı bildirildi.

İtalyan basınına açıklamalarda bulunan De Sanctis, takımı ile yeni sözleşme imzalamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, "Roma'da forma giymek, futbola devam etmemde büyük motivasyon sağlıyor. Benim yaşımda bir futbolcu, kariyerini yıllık olarak planlamak zorunda. Başarılı bir performans sergilemeye devam ederek, kariyerimi en iyi şekilde noktalamak istiyorum" dedi.
  • ilk yari 0-2 bitti , Garcia hala oyuncu degisikligi yapmadi
  • Sassuolo bizim belalımız oldu. Geçen sene de şampiyonluğa giderken, berabere kalmıştık bunlarla.
  • puan farki 1 yerine 4 oldu
  • ADEM LJAJIC!!!!!!!!
  • Beraberliği son anda kurtardık. Puan farkı hala 3. Bizler inandık, sizde inanın! FORZA ROMA SEMPRE! FORZA RAGAZZI!
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.