Şimdi Ara

Rolex Milgauss 116400 GV incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
9.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Polemik

Bence özellikle beyaz Milgauss'a turuncu nato kordon fena olmuyor, bir fotoğraf görmüştüm ve hoşuma gitmişti.

Elbette bileziğin tadını veremez ama zaman zaman denemekte yarar var bence.

Seni'de kaybettik desene.

• Bu arada yeni beyaz Explorer 2 ile turuncu nato kombinaysonu da güzel oluyor ama 21 mm'lik nato bulmak biraz zor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 26 Şubat 2012; 17:54:27 >
  • Hocam bu saatin hastasıyım ben...
    Senin zaten saat zevkiniz müthiş Polemik üstadım..

Şirketten bir arkadaşımda var ve koluma da takdım maalesef. Tam da dediğiniz gibi takmaz olaydım dedirtiyor.
    O yeşil cam zaten inanılmaz bir efsane bence. En sevdiğim iki renk zaten yeşil ve turuncu(canım orange monsterım).. bu saatte iki renk müthiş kullanılmış müthiş...

Güle güle kullanın...
    Başka bir forumd gördüm.. PANERAI 'yi sattınız/satıyorsunuz sanırım...
    3-4 sene arkanızdan koşturuyorum ben herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCEO -- 3 Temmuz 2012; 15:21:02 >
  • Teşekkür ederim.

Milgauss'u takaslamak fikri kafamı kurcalıyordu bir sürelik ama kararım sürekli değişiyor çünkü takas değil de yeni bir Rolex almaya kalksam uzun bir süre beklemek durumunda kalacağım. Geçenlerde Submariner ya da GMT Master 2 için iyice niyeti bozmuştum ama şu anda yine beklemedeyim. Hayırlısı.

Bu arada Pam 111 benim değildi, bir arkadaşımındı. Sadece ilanı ben açtım. Saatin bende kaldığı ara kendim satın almaya iyice niyetlenmiştim ancak bazı şeyleri içime sinmediği için almadım. Güncel üretim Panerai'ler arasında içime neredeyse her şeyi ile sinen tek model 372, o da şu anda beni aşıyor.
  • güzel inceleme,ileride almak istediğim birkaç saatten biri.
  • Polemik, müsaade varmı??

Rolex Milgauss 116400 GV incelemesi
  • Rica ederim.

Ben de bugün çektiğim bir fotoğrafı ekleyeyim bari.

• Bana Buck gibi geldi o bıçak, yanılıyormuyum?? Çok benzerine sahiptim bir zamanlar, daha sonradan onu avcı bir ağabeyimize verdim. Hiç olmazsa amacına uygun bir şekilde emin ellerde kullanılıyor şu anda.
  • Bıçak SOG Flash 1.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Rolex Milgauss 116400 GV incelemesi

•  Rolex Milgauss 116400 GV incelemesi

Resmen Hasta Oldum Arkadaşlar Bu Saat nerede satılıyor yardımcı olabilirmisiniz bir tane almayı düşünüyorum

Arkadaşlar Sipariş Verdim Bi Aksilik olmassa yarın sabahtan yada öğleden sonra geliecek inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayeren -- 20 Şubat 2013; 13:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayeren

Resmen Hasta Oldum Arkadaşlar Bu Saat nerede satılıyor yardımcı olabilirmisiniz bir tane almayı düşünüyorum

Arkadaşlar Sipariş Verdim Bi Aksilik olmassa yarın sabahtan yada öğleden sonra geliecek inşallah

fiyatı nedir acaba bu saatin?

• quote:

Hayırlı olsun, nereden sipariş verdiniz acaba?
  • quote:

Nereden ve ne kadara sipariş verdiğinizi öğrenmeyi ben de isterim.
    Forumda paylaşmak istemezseniz özel mesaj yoluyla iletseniz de olur zira ciddi bir zamandan beridir takibimde ve listemin en başında olan model bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu saati buluşmamızda taktım koluma İnanması güç gelecek ama bende ne var bu saatde derken ciddi ciddi en sonrasında nokta bazında bir 2.elde olsa bir Rolex düşünmeye başladım
    Cam ve şimşek kolu çok hoş bir tasarım gerçekten bilekteki agırlıgı ise bana göre tam olması gereken ayarda
    @Polemik tekrar güle güle kullanmanı dilerim kardeşim
  • Arkadaşlar Saat henüz elime geçmedi gelince detayları aktarıcam sonraki hedef bu saat yorumlarınızı bekliyorum

• İlginç bir saat lume çekim yakın plan özellikle görmek isteriz
  • Bu Saatte ilgimi çeken içinde bildiğim kadarıyla yüksek parlaklıkta okunabilmesini sağlayan mikro gaz tüpleri(3H). var. Saat Gece mükemmel görünüyor ama birebir canlı görmenizi kesinlikle tavsiye ederim

• Müthiş bir saat içinde mühendislik gizli...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.