Şimdi Ara

rölanti sorununu çözemiyorum yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aracım 92 renault 11
    gaz ayarı yapmak üzere arabayı birine götürdüm. beceremedi üstüne arabayı iyice bozdu. boşa her attığımda stop etmeye başladı sabahları ilk çalışmada ısınana kadar asla gaz yememe sorunu çıktı. başka bi ustaya götürdüm daha sonra. beyni bozmuş dedi. öncesinde arabada öksürme olduğundan belki de yakamadığı için yapıyodur diyerek bujileri ve buji kablolarını değiştirdim. yeni bi ayar yapıldı sorunlar devam etti. sıfır beyin takıldı arabaya. ısındıktan sonra ki stop etme tamamen geçti. virajlarda ve 40 dan itibaren stop etme vardı ama beyin takınca geçti. yeni sorun soğukken çalışırken artık jikle dahi tutamıyo arabayı. gaz yemiyo. ne yapmam lazım. sorun nerde olabilir ilk götürdüğüm yer neyi bozuş olabilir. önerilerinizi bekliyorum

• Vandaag kullanıcısına yanıt
    ÖNCELİKLE MRH
    KARBURATÖRLÜ ARAÇLARDA LPGDE JİKLE ÇEKMEMENİZİ ÖNERİRİM ARACIN MİKSERİNE BAKITIRMANIZI TAVSİYE EDERİM BİDE KARBURATÖRÜN HAVA ALMADIĞINDA EMİN OLUN
  • çetinsayotogaz Ç kullanıcısına yanıt
    karbüratörün hava aıp almadığını nasıl anlayabilirim ve jikle kullanmamın ne gbi sorunu olabilir
    yardımlarınızı bekliyorum
  • JİKLE ÇEKTİNİZ ZAMAN MİKSERİN İŞEME ALANI DARALI R BUDA ARAÇTA SIKINTI YARATIR ÖNCELİKLE KARBURATÖRU SAĞ SOLA KASTIRARAK DENEYİNİZ SONRASINDA BALATA SPREYİ SIKARAK YADA SU DÖKEREK ANLAYABİLİRSİNİZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.