Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
21
Favori
38.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun baya oynanıyor ama konuya kimse yazmıyor nedense.
  • steam id : fanuilos ekleyin oynamak isteyen varsa
  • Steam: zaferengur

İsteyen ekleyebilir.
  • http://steamcommunity.com/id/fiky123
    35 lwl im rankım silver 1-2 arası genelde aerial şutlarda filan kendimi geliştirdim varsa beraber oynamak istiyen eklesin skype filan sorun değil iletişim olmadan oyun çok zor olabiliyor
  • Eğlencesine kurduğumuz bir Rocket League takımımız var. İsteyen arkadaşlar beni ekleyebilir birlikte oynayabiliriz
    http://steamcommunity.com/groups/graphiteesc
    http://steamcommunity.com/id/jaksocket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatı ne bunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Fiyatı ne bunun

31 Tl Steam.
  • niçin 1. sırada diyen arkadaşa gelsin hakkediyor biz gta 5 inden wowuna kadar oyun oynadık fakat bunun kadar saran beceri isteyen oyun görmedim
    Bu arada oynamak isteyen arkadaşlar 43huso43 steam eklesin yanıma çok ezik adamlar geliyor deli oluyorum
  • arkadaslar elinde fazladan yedek hesap olarak rocket league olan varsa 2-3 gunlugune verebilirmi hayrina ps4 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 26 Eylül 2015; 12:41:07 >
  • Arkadaslar pc De gamepad ile nasıl oynarım

• Steam: zaferengur
  • Arkadaşlar 1920x1080p desteklemiyor bu oyun sanırım dün yükledim ama full HD çözünürlük yok maksimum 1366x768 gözüküyor pc de bütün oyunları 1080p de oynuyorum bunda neden böyle anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 16 Ekim 2015; 13:06:49 >
  • Up

• Rocket Leaguede attığım gollerle yaptığım videolar:

Bu videodakileri de ilk başladığım zamanlarda atmıştım.

Oynayan varsa ismini yazsın,beraber oynarız
    Merak eden varsa şuanda 37 level-Veteranım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 22 Ekim 2015; 18:43:14 >

• yeni dlc çok çok güzel.
  • Arkadaşlar PC de kol ile oynayan varsa gözünüzü seveyim bir yardım edin.Elimde Logitech f710 var tanıyor oyun ve pc sıkıntı yok ama oyun içindeki ayarları beceremiyorum yapmayı Tuşları nasıl ayarlaıyorsun gaz fren boost ne bunları bana yazarsanız sevinirim hatta ss çok iyi olur benim için.Ayrıca klavye ve mouse ile biryere kadar.Gamepad gerekli diye düşünüyorumda birtürlü yapamadım şu ayarları.Millet xbox kollarla yardırıyor vallahi.Mümkünmü bizimde o tarz logitech ile oynayabilmemiz? PC için ayar istiyorum tekrar hatırlatayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 2 Kasım 2015; 15:09:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z3A

Arkadaşlar PC de kol ile oynayan varsa gözünüzü seveyim bir yardım edin.Elimde Logitech f710 var tanıyor oyun ve pc sıkıntı yok ama oyun içindeki ayarları beceremiyorum yapmayı Tuşları nasıl ayarlaıyorsun gaz fren boost ne bunları bana yazarsanız sevinirim hatta ss çok iyi olur benim için.Ayrıca klavye ve mouse ile biryere kadar.Gamepad gerekli diye düşünüyorumda birtürlü yapamadım şu ayarları.Millet xbox kollarla yardırıyor vallahi.Mümkünmü bizimde o tarz logitech ile oynayabilmemiz? PC için ayar istiyorum tekrar hatırlatayım

Hocam aynı gmapad ile oynuyorum ayarları değiştirmenizi gerektiren nedir ? Tuşların yeri güzel bence.

5 arkadaş aldık yakında birkaç arkadaş daha alıcak oyun felaket güzelmiş keşke zamanında alsaydık

• Z3A kullanıcısına yanıt
    buyur hocam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.