Şimdi Ara

Roccat isku vs Tt eSPORTS Challenger Ultimate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 200-220 liraya kadar bütçem var, gaming klavye arıyorum. Bayağıdır araştırdım ama bu fiyatlara bu iki klavyeyi bulabildim. Sizce hangisi daha iyidir? Roccat kone+ mouse kullanıyorum roccat iskunun bi avantajı olabilir mi bu konuda? Ayrıca başka klavye tavsiyeleri de alabilirim.

• Logitech g510

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o dediğin şey sanırımhttp://www.roccat.org/Support/Support-ROCCAT-Technology/ROCCAT-Talk-FX/ bu logitech iyi bir klavye ama 200 tlyehttp://www.teknosa.com/urunler/125083972/logitech-g710-gaming-tr-klavye bu var plus versiyonu değil plus versiyonunda sadece kutu farkı varmış diye forumda okudum şimdi tam nerde okduğumu söyleyemem konuyu hatırlamıyorum
    edit: forumda türkçe birisi yazmıştıda ben yine steam forumlarında bulduğumuda ekliyim burayahttp://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3011608

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :.Batsu.: -- 3 Haziran 2014; 9:23:43 >

• :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Hocam o üründen yok hiç bi yerde ya onu araştırdım. Hatta şikayet vara yazdım, teknosa ile falan konuştum yok diyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MugGg

Hocam o üründen yok hiç bi yerde ya onu araştırdım. Hatta şikayet vara yazdım, teknosa ile falan konuştum yok diyolar.

bir kaç güne okullar kapanıyor bekle blackwidowun fiyatı düşebilir adeks bir kıyak gerçese bende nasiplencem bu sefer blackwidowda çok iyi bir klavye roccat iskularda düşer varsa stoklarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :.Batsu.: -- 3 Haziran 2014; 22:51:08 >
  • Roccat isku fiyat olarak ideal bir düzeyde. Yalnız parasını biraz haketmiyor. Ben 8 ay kadar kullandım. Beğendiğim tarafları tuşlarının çok yumuşak olması... Renk olarak çok düşük seviye ve görünmeyecek kadar az olması...

Geçen hafta sattım bu sebeplerden. Aslında güzel kalvye yazılım desteği çok iyi. Yani istediğin kadar tuş atayabiliyorsun. Şahsen ben onca tuşun 3-4 tanesi hariç kullanamadım. Sebebi ise FPS oyuncusu olarak pek avantaj sağlayacak bir fikir bulamadım...

Şuan strike 3 aldım. Fiyat olarak daha fazla. Benim için klavyede önemli olarak tuşlara rahat basımın yanında ayarlanabilir renktir... Ve ben renklerine hayran kaldım Strike 3 ün. Bu segmentte benim kullandıklarımın haricinde Razer a pek meyletmedim hiçbir zaman. İlgimi çeken bi tarafı yok...
    Logitech ise gerçekten yazılım desteği iyi olan ama bi o kadar da markasının arkasına fazladan para ekleten bir firma...

Bakınız: Sıfır g510 ve ikinci el 510 fiyatları. İkinci el bolluğu da cabası.
    Logitech lerin klavyelerini bu segmenttekileri özellikle önermem.. Bana göre hiçbir artısı yok. Tercihtir ama önermem.

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Bana hep roccat razerdan kalite olarak daha iyi geliyor nedense Alman markası olduğundan herhalde. Razer'ı overrated görüyorum. Dediğin gibi bu segmentteki logitech klavyelerin hiç bir artısı, albenisi yok. Bi tık üstüne çıkıp g710+ almak daha mantıklı geliyor şu anda hiç olmazsa mekanik klavye kullanırız. Ama onunda tek renk oluşu içime sinmiyor onun da üstü zaten bütçeyi aşar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.