Şimdi Ara

Robot Süpürgede Kazanan Alex [Firmanın sahte hesaplarla reklam yapması]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgede-kazanan-alex--148549195

Homend ALEXPRO1290H

Elektrikli küçük ev aletleri forumunda araştırma yapanlar illa görmüştür firmanın konusunu. Bu konuyu bu ürünü araştırıpta almak isteyen kullanıcıların ürün hakkında doğru bilgiye ulaşabilmesi için açıyorum.

Forum yönetimine firmanın sahte hesaplar ile gerçek olmayan reklamlar yaptığını belirttim firma reklam parası verdiği için istediği gibi konuya yazılan mesajları silebiliyormuş ve yönetim buna karışamıyormuş.

Firma ürün için açtıkları konuda şirket çalışanlarının açtığı üyelikler ile kullanıcı deneyimine dayanmayan yorumlar ile ürünü övüyor. Gerçeklerin belirtildiği yorumları firma yetkilisi kaldırıyor ve konuda sadece ürün hakkında yazılmış sahte mesajların kalmasına izin veriyor. Yani gerçek bir kullanıcı bile gelse yaşadığı bir sorunu yazsa yorumunu kaldıracaktır.

Bu ürün için araştırma yaparken bu konuya denk gelmiş almayı düşünen arkadaşlar bu firmadan uzak durun. Gerçekten kaliteli ürünü olan bir firma neden sahte hesaplar ile böyle sahte yorumlar yazsın? Az buçuk araştırmayla zaten pekte iyi bir ürün olmayıp aynı fiyata daha da iyilerini bulabileceğinizi göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 13 Nisan 2021; 10:50:45 >

• Bu konuyu da silerler şimdi
  • Bu markayı tercih edecek arkadaşlar öncelikle Homend'in şikayetvar kısmını incelesin.

https://www.sikayetvar.com/homend/homend-alex-robot-supurge-iadesi

Burada kullanılmış ürün yollanmış üstüne yeni cihazın sarj aleti arızalı çıkmış ve iade hala yapılmamış.

Böyle bir firmanın neden sahte üyeliklerle reklama ihtiyaç duyduğuna şaşmamalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.