Şimdi Ara

Robert Pattinson'un Batman'i ortaya çıktı: İşte test görüntüleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • christian bale'den sonrası beni pek sarmadı bu eleman nasıl olacak bakalım

• Bazı arkadaşlar Nolan Batman'i demiş bazıları da Ben Affleck demiş ve çoğunluk da Robert Pattinson'u Alacakaranlık serisinden hatırladığı için cacık demiş adama özetle xd fakat Nolan Batman'i gerçek Batman değildi ne yazıkki belki de yapılmış en Batman olmayan Batmandi, o filmleri güzel yapan kesinlikle senaryo kurgu müzik üçlüsünün oyunculukla olan birleşimiydi, yani biz bir Batman izlemedik eleştirel bir film izledik. Ben Affleck Batman'i kesinlikle çizgi romanlara sadık, gerçek bir Batman idi (ben kostümü iğrenç bulmuştum o ayrı :D) ancak maalsef adam yaşlandı ve tabi işin içine pek çok farklı sebep girince devamı gelmedi. Robert Pattinson'u Alacakaranlık serisinden hatırlayanlar ise bence bi adamı araştırın ve son dönemde ne kadar farklı işlerde yer aldığını oyunculuğunu geliştirdiğini görün. Eğer çizgi romanlara sadık +18 kitleye hitap eden bir Batman gelirse Robert Pattinson en efsane Batman olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleTibet -- 14 Şubat 2020; 16:35:40 >

• Pattinson'dan iyi bir joker olabilir aslında. Ama Batman?.. bilemedim
  • Nolan'ın üçlemesinin tadını versin yeter her ne kadar pek umudum olmasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EagleTibet kullanıcısına yanıt
    bazı

• Joker filmi ile aynı taktik. O da ilk kez kamera test teaseri ile göstermişti kendisini. Robert Pattinson'da Cosmopolis'te dahil ondan sonraki tüm filmlerinde kendini kanıtlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockConn -- 14 Şubat 2020; 15:40:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daredevil?? 😂

• Resmen komedi..

Ne o robin yok mu filmde ;)

• RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    Evet cidden öyleymiş çok da dikkat ederim ama aklımda bağzı diye kalmış utandım lan lashjbdljasbjlas
  • Kafa bölümü Arkham Knight gibi yapsalarmış super olurmuş. Kafa daredevil gibi. Ama zırhın görünen kısımları ve logo güzel. Tabi önemli olan filmin kendisi CGI ve SJW nin bokunu çıkarmadan Nolan üçlemesi gibi hikaye, eski Burton Batmani gibi atmosfer olursa tadından yenmez.

• Maske oyuncunun yüzünün yapısına göre daha iyi tasarlanabilir.

• Ben umutluyum. 1.85 boy var. Kilosunu biraz arttırabilirse çok yakışır.
  • Yaşasın joker kahrolsun batman 😁😁( joker filmini izledikten sonra ben.)

• Şeyime benziyor...
  • Daredevil sen misin?

• hollywood bitmiş

• Maske leş oğlu leş duruyor.
    Olmamış.
  • Ben daha çok robocop'a benzettim :)

• yüzü zayıf kilo alması lazım. affleckte fazla iri kaçmıştı. gerçi kıyafetlerinde buna etkisi var. ama iri kıyım durmasını tercih ederim. örümcek adam filmi çekmioz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.