Şimdi Ara

RISEN Türkçe Yama Çıktı!!! www.oyunceviri.com (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
2
Favori
25.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helal olsun..kucak dolusu sevgiler,teşekkürler Gökyabgu
  • hadi hayırlı olsun gömülelim oyuna .

1.10 patch'i kurmaya gerek var mı acaba önemli bir değişiklil yapıyormu oyunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 30 Haziran 2011; 0:00:41 >
  • yenı yapımlar beklıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Arkadaşlar sizden ricam yamayı beğendiysenizwww.oyunceviri.com adresine girip sitemize bağışta bulunmanız. Yapacağınız her bir bağış sitenin devam etmesini sağlayacak ve sizi ileride daha pek çok kaliteli Türkçe oyun ile buluşturacaktır.

Yamayı deneme fırsatım olmuştu. Gerçekten kusursuz bir çeviri var. Ellerine sağlık dostum. Beraber daha nice yamalara.

Teşekkür ederim dostum. Bir aradayken çeviremeyeceğiz oyun yok evelallah.

• oyun çok karanlık olmuş 4 saattir oynuyorum içim karardı resmen garip garip yaratıklar dolu zaten.

RISEN Türkçe Yama Çıktı!!! www.oyunceviri.com

biraz dragon age takılalım da kendimize gelelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 4 Temmuz 2011; 16:27:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

oyun çok karanlık olmuş 4 saattir oynuyorum içim karardır resmen garip garip yaratıklar dolu zaten.

biraz dragon age takılalım da kendimize gelelim

oyunun ayarlarından rengi açabilirsiniz.normalde bu denli karanlık olmaması lazım.ben gayet açık renkte oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk666

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Türkçe olan her oyunu oynarım valla . Bu oyunuda çevirmen arkadaşımız sayesinde duydum sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin ayrıca tşkler :)

valla hocam zamanında yukledım oyunu sonra her rpg de oldugu gıbı hıkayeyı anlayamadıgım ve gorevlerı yapamadıgım ıcın sıldım:(sımdı sabırsızlıkla beklıorum cunku gercekten eglencelı oyundu.

aynen yama için çok teşekkürler..
  • yama için teşekkürler gokyabgu emeğine sağlık
    dragon age den sonra bitireceğim 2. ci rpg olacak inşallah
  • oyunda mause un ucu neden gözükmüyor ya
  • Yama için teşekkürler ellerinize sağlık. Fakat alt yazıları okumakta zorlanıyorum. Yazı tipini çok belirsiz yapmışlar bunu değiştirmenin bir yolu varmı acaba ?
  • Ellerine sağlık hocam. Rpg camiasına bir eser daha kazandırdın :) Ne kadar teşekkür etsek az gelir.

Bu arada yamanın çıktığını duyunca hemen test edeyim dedim. zaten kurulu oyunum vardı. Ama sanırım kurulum dosyasında bir hata var. Daha doğrusu steam kullanıcılarına yönelik bir hata sanırım. Oyunum orjinal ve steam versiyonu yüklü. Bu yüzden kurulum sırasında hata veriyor "oyununuz kayıt defterinde kurulu değil yüklü olan klasörü seçin vs.." diye. Neyse steam klasörünü gösterdim ve kurulum tamamlandı. Daha sonra oyuna girip kayıtlı oyunlarımdan birini açtım. Fakat menüler haricinde herşey ingilizce. :) Acaba kayıtlı oyunlarda sıkıntı yaratıyor mu diye yeni oyun açtım. ama değişen birşey olmadı. İşin ilginç tarafı menüler türkçe. :) Benim için sorun değil, zaten oyunu birkaç defa bitirdim. Ama oyunu steam'den almış olanlar için dil dosyalarını, kurulum dosyası haricinde ayrı olarak paylaşırsanız iyi olur. En azından dil dosyalarını kopyala-yapıştır yaparak sorun halledilir sanırım. Tekrardan eline yüreğine sağlık.

• gerçekten güzel bir çeviri ve zahmet isteyen bir iş helal olsun ellerine emeğine sağlık ...
  • http://store.steampowered.com/app/40300/

Oyun şu an steam'de 15 dolar.
  • @Gokyabgu Drakensang a el atıcak mısın acaba, Risen la aynı kaderi paylaşıyordu oda Hdd de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

@Gokyabgu Drakensang a el atıcak mısın acaba, Risen la aynı kaderi paylaşıyordu oda Hdd de

bende bunu sormak istiyordum yabancı bir forumda mesajını görünce kesin çeviriyordur diyordum..
  • Teşekkürler yama için vakit bulunca deneyeceğim.
  • oyuna basladim ama bir yerde takildim denizden kurtulup daga cikarken terkedilmis ev var sandik anahtarini bul diyor bulamiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CayaBisküviBandırdım

oyuna basladim ama bir yerde takildim denizden kurtulup daga cikarken terkedilmis ev var sandik anahtarini bul diyor bulamiyorum

[spoiler=8662881541]Yan odadaki yatağın hemen dibinde. Sol baş tarafına yakın.[/spoiler]
  • yama için teşekkürler,

bu arada oyunda epey ilerledim ama halen zırh bulamadım,yırtık elbiselerle geziyorum, nereden nasıl bulunuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

yama için teşekkürler,

bu arada oyunda epey ilerledim ama halen zırh bulamadım,yırtık elbiselerle geziyorum, nereden nasıl bulunuyor?

aynen su kampa ugradim cogu seyi yaptim ama hala zirhim yok silah buldum silah saticilari filan var ama zirh yok

[spoiler=1136312318]birde kampta donu bulmam gerkiyor icerde ama sokmuyorlar beni oraya nasil giricem anlamadim[/spoiler]
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.