Şimdi Ara

Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
4
Favori
6.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk oyun un konusu çok iyiydi heyecanlı biryerdede bitmişti , 2. oyun teknik olarak kötü yapılmıştı ben oynamadım açıkcası konu olarak negibi gelişmleler oldu ve olacak merak ediyorum
  • Yukarıdaki videoya göre kesinleşen kısımlar (oyun çıkmadan ne kadar doğru bilemeyiz tabii...)

-Son Risen oyunu olacak.
    -Tamamen özgür olacağız, ilk andan itibaren nereye istersek gidebileceğiz. Hikaye çizgisel olmayacak ve araştırma geniş yer tutacak. Dünya ile etkileşim çok daha fazla olacak. Yüzme ve tırmanma olacak. Güçlü düşmanlar düşük seviyede karşımıza gelince dümdüz edecekler bir süre bu yüzden etrafı keşftemek tehlikeli olacak.
    -Mekanlar geniş farklılık gösterecek hem yeryüzü şekilleri olarak hem de iklim olarak.
    -Tanrılar terk etmiş durumda bu dünyayı ve titanlar kendi aralarında yeryüzünü yıkan bir savaşa tutulmuşlar. İnsanlar arada hayatta kalmaya çalışıyor.
    -Yeni bir kahraman ile oynayacağız, bir Gölge Lordu ile kavga sırasında (CGİ daki olay sanırsam) ruhunu kaybediyor ve bunu geri almak için uğraşıyor, yoksa undead olarak hizmet etmek zorunda kalacak. Büyücülerden yardım arıyor eleman.
    -3 tane taraf olacak büyücüler, gözetleyenler ve açıklanmayan bir kısım daha. (paralı askerler gibi olur gene bence)
    -Büyücüler titanlara savaşmak için kristallerden oluşan reaktörler yapkıyorlar, gnomelarda bu kristtalerin çıkartılmasında gönüllü yardım ediyorlar.
    -Dövüşler bloklama, karşı saldırı ve vuruşlardan kaçarak olacak. Blok ve kaçma her zaman işe yaramayacak. Farklı düşmanlara karşı farklı taktikler, silahlar ve yetenekler gerekecek.
    -Risen 3 Gothic ve Risen serilerinin en iyi yanlarını almış durumdaymış.
    -Hayvanları düşmanlara yönlendirebileceğiz ve bizim yerimize işimizi yapabilecekler.
    -Yanımıza katılacak eleman sayısı çok olacakmış.
    -Görevleri çözmek için birden fazla yol olacakmış, Risen 2 deki voodoo bebeği ile kontorl görevleri harikaydı benzer şeylerde eklerler umarım.
    -Bazı kilitli mekanlar ancak belli görevlerle açılacakmış.
    -Elemanımız madencilikten anlıyormuş.
    -Çıkış tarihi 15.08.2014 olacak diyorlar.

Fena gaza geldim ben, hype trenine atladım gidiyorum. Anlatılanlardan Gothic lere yakın bir oyun gelecek gibi geliyor. Umarım sözlerini yerine getirebilirler.

Edit:
    Oyunu oynama fırsatı bulan bir kaç kişi Risen 2 havası almışlar daha çok, menuler, karakter sistemi ve dövüş sistemi 2. oyun ile aynıymış çoğunlukla. Dövüşlere yuvarlanma gelmiş ek olarak, potion içme animasyonu gitmiş dövüşlerde içilebiliyormuş rahatça...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 21 Mayıs 2014; 9:55:47 >

• İlk oyuna kaptırıp 40 saatte bitirmişim -Steam'e göre- 2. oyuna da yeni başladım. Hoşuma giden bir seri Risen, oyun fiyat olarak uygun olursa ön sipariş düşünebilirim olmadı indirim bekleriz artık.
  • Lk iki oyununu bundle ile aldım, daha oynamadım ama ücüncü oyun gelene kadar bitirirm. Oyun güzele benziyor
  • Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 11 Haziran 2014; 16:39:42 >

• Hocam bu güzel paylaşımlar için teşekkürler.

Risen 3'ün yapımcısı bir Alman firması değil mi?

Türkçe altyazı ekleme durumu nedir gibi bir soru sordunuz mu hiç firmaya?
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,
    Aynen alman firması.Türkçe alt yazı konusunda firmayla iletişime geçmedim.
    Bu oyunun türkçe çıkması pek mümkün değil hocam bunun bir çok sebebi var... Satışlar,Maliyet,Kitle vs.
  • Risen'in ilk oyununu Türkçe yama sayesinde halen oynayasım geliyor. İnşallah şu seriyi tam anlamıyla Türkçe yapan birileri çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Risen'in ilk oyununu Türkçe yama sayesinde halen oynayasım geliyor. İnşallah şu seriyi tam anlamıyla Türkçe yapan birileri çıkar.

Çoğu insan Risen'i Türkiye'de Türkçe alt yazı var diye aldı :) Gökhan abi sağolsun .
    Türkiye'de firmaya bayağı katkı sağladı diye düşünüyorum.
    Bu üçleme de Türkçe olsa harika olur yani.
  • Köklerine geri dönüyoruz diyorlar ama combat biraz sönük ve kolay geldi önceki oyunlara göre. Arayüzde pek kullanışsız gibi, gene sevdiğim türün yegane temsilcisi bakalım ne edecekler. Witcher 3 açık dünyayı başara bilirse işleri zor.

• ilk oyun vasattı. İkinci oyunu oynamadım. Umarım 3. oyun iyi olur.
  • JAX kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu Türkçe yamayla oynadın mı? Risen oynadığım en iyi oyunlardan biridir.
  • Bekliyoruz
  • türkçe yamayla enfes olur bu oyun
  • Fena gözükmüyor, Gothic 2 efsanesinden sonra Risen çok yavan bir oyundu.
  • 12 agustosta çıkacagı söyleniyor, tanıtım videoları da fena görünmüyor. Risen 1 orta karardı, 2'yi pek sevmedim, bakalım bu nasıl olacak
  • Oyun çıkmış. Deneyen arkadaşlar düşüncelerini paylaşabilir mi?
  • http://www.gamespot.com/reviews/risen-3-titan-lords-review/1900-6415840/

Gamespot beğenmiş ama combat açısından zayıf diyor özellikle yakın dövüşte. Silahlar gene gereksiz güçlüymüş. Büyüye gelen eklemeler biraz eğlenceli diyorlar ama onlarında bir kısmı çok baside indirgiyormuş oyunu. Ek olarak en sorunlu Risen oyunu diyorlar. 35 saatte bitirmiş yazar.

Gothic serisine yakın olacak demişlerdi, sadece 3. oyuna yakın olmuş gibi bu oyun... Akşama deneme şansı bulayım daha detaylı bir şeyler yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.