Şimdi Ara

Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
15
Favori
21.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kendi testlerimde görevlerde hiç hata çıkmadı bir üst güncelleme ile yeni yamayı paylaşacağım

• Büyük ihtimal bazı arayüz modları ile yama çakışma yapıyor o yüzden bizde görevler öyle yapıyor. Misal olarak RimHUD ben öyle düşünüyorum ama belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolları falan değiştirip düzenledim mod yüklemedim.modlarla denedikten sonra anlayabiliriz.

• Olabilir Mod Olayı Ama Modsuz da Sarmıyor Pek xd

• Modları çevirmeye gerek yok. Oyunnu temel yapısı Türkçe olduktan sonra modla eklenen ingilizce şeylerlede pratik yapmış olur oynayanlar. İngilizce pratiği.

• Genel olarak gen paketlerinin çevirileri almanca kalmış.

Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski)
  • Emeğine sağlık, çok teşekkür ederim böyle bir çalışma yaptığın ve neticeye erdirdiğin için.

• Hata buldukça atmaya devam edelim mi eline sağlık ♥️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet genlerin çoğu almanca.

• Hangi genler almanca yazar mısın ?

-Hataları tabi ki atın boş olduğum vakitler yine bakınırım

• yeni yükleme yaptım oradan tekrar indirip kurun

• Modlardan rimfrige hata yapıyor benim kurduklarımdan o da direk çevirdiğim bir tanımlamayı kullandığı için kendi kodlamasındaki tanım ile çakışıyor ama oyunu bozacak bir durum değil sadece bir önceki save dönmeniz sorunu kısmen de olsa çözüyor.

• Rimfridge kullanmayi sevdiğim bir mod hata etkiliyormu ona göre modu sileyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi çok arada bir hata veriyor,bazen hiç vermiyor.Sanırım modun kendi hatası var onunla birlikte tetikleniyor direk moddan kaynaklı ama save dosyası öyle çöp olmuyor debub hatası veriyor ,oynanışa pek etkisi yok en azından benim oyunumda olmadı

• asdev991 A kullanıcısına yanıt
    Bu hatayı bende almıştım bu modun eskisini adam geliştirmeyi bırakmış yeni biri yapmış modlarımda eskisi gozukuyodu ama yeniside var ikisi hata verdiriyodu ona bir bakın ondan olabilir çıkarın bi hepsini yeniyi ekleyin sonra

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kendi fikrimce bundan önceki sürümdeki eğlence, alan gibi çeviriler daha uyumluydu sanki tabi kişiden kişiye değişir ama. Menüdeki rekreasyon gibi yazılar sanki yoruyor gibi geldi yada eskisine alıştığım için öyle oldu.

• Rimworld Biotech Türkçe Yama (Eski)
  • Khalerdo K kullanıcısına yanıt

+1

• misaakbiyik kullanıcısına yanıt

gördüm parantezi kapatmayı unutmuşum düzelttim ve yeniden yamayı güncelledim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.