Şimdi Ara

Riera Motoru Açılmamış Araba Gibi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
6.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağır konuşanlardan biri de benimdir ama şu son dönem performansı için hakkını da vermek lazım.

Yalnız Riera aynı Riera ; al tekrar sol kanada, koy arkasına da Balta'yı tırt. Tekniği iyi, keza futbol aklı öyle ama işin içine fiziğe dayalı oyun girdi mi kanatta yapamıyor adam. Hızlı olsa idare eder dersin ama o da yok. E tüm bunlara arkasında oynayan, fazla yardıma gelmeyen ve önünde oynayan adamı sol koridorda yalnız bırakan bir Balta da eklendiği vakit Riera oluyor motoru açılmamış araba. Şimdi değişen şey tekniğini, zekasını kullanabileceği bir pozisyonda oynuyor olması. + önünde hücuma çıkarken anlaşabileceği bir Amrabat, bir Çolak 'ın olması. Ha yine de sene sonu gönderilmesinden yanayım. Hem yaşının ilerlemesi hem yüksek maaşı hem de yabancı sayısının düşecek olması (( 10 futbolcuyla sözleşme imzalayıp 6'sının 18 kişilik kadroya alınması. bir sonraki sene ise 8 imza, 5'i 18'de. )) nedeniyle bir şekilde anlaşıp gönderebilirsek iyi olur.

• RIERAAAAAAA
  • Bu konu efsane olacak gibi
  • Adamın 3.2L V6 motoru varmış da haberimiz yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Bu konu efsane olacak gibi

Geleceği görmek te iyi tabi.
    Golü de attırdı aslanım.
  • Cok yakiyor yalniz. Tüp taktirabiliyormuyuz acaba? Cok iyi oynuyor ona lafimiz yok tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaksu

Cok yakiyor yalniz. Tüp taktirabiliyormuyuz acaba? Cok iyi oynuyor ona lafimiz yok tabi

Tüpü bırak. Adam turbo moda geçmeye başladı.
  • konuyu okurken Riera Motoru bozdu diye okudum ya la tövbe estağfurullah hahaha
  • Riera GS'de mutlu degil diye okumustum bi yerde insalla dogru degildir
  • adamın motoru o kadar geç açılıyor ki
    neyse bari artık kıvamına gelmişken motorun bakımını ihmal etmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

Riera GS'de mutlu degil diye okumustum bi yerde insalla dogru degildir

Geçen sene olsa tamam da, bu sene hiç mutsuz gibi gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Asisti muazzamdi. Umarim boyle guzel asistler gormeye devam ederiz.

bu adamdan bir cacık olmaz. Topla oynarken görmediniz mi slow motion oynuyor resmen. Ona bakarsanız Sabri'nin de asistleri var

Tam 1 yıl önce bugün atmışım duygulandım vallaha zaman nasıl geçiyor he bu arada Riera dan bi cacık olurmuş
  • Eski mesajlara tepki göstermemek lazım.Bir sene boyunca yattıktan sonra kim Riera'dan bu sene böyle bir çıkış bekliyordu ki?
  • Gooooooooooool

İnternet Explorer'dan giriyorum kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

• Riera'yı hep savundum ama saha içindeki çirkef haraketleriyle bir gün bizi en önemli yalnız bırakacaktı. Maaşını ben vermiyorum umrumda değil. Umarım Telles daha çok işimize yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paako

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.