Şimdi Ara

RIDVAN DILMEN`IN YORUMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEN BIR GALATASARAYLI OLARAK RIDVAN DILMEN`IN GALATASARAY MACLARINDAKI YORUMLARINDAN SIKILDIM. BJK MACINDA, SERGEN`IN SUTU SONG`A CARPTI, SANKI BIRILERI RIDVAN`IN AYAGINA BASTI, PENALTI DIYE BAGIRDI, OYSAKI SERGEN TOPU ELIYLE DUZELTTI VURDU. REPLY`I YORUMLARKEN HALA TARTISILIR DIYOR. ARKADAS ADAMIN ELIYLE ALDIGI TOPU NEDEN SOYLEMIYORSUN?. ILIC TOPU UZAK KORNER DIREGINE VURUYOR,SAKATLANMA SONRASI CENTILMENLIK DURUMU, RIDVAN BEY, ILIC`IN YAPTIGININ CENTILMENLIKLE ALAKASI YOK DIYOR. PEKI 15 DK ONCE KAYSERILI AYNI HAREKETI YAPIYOR, O ZAMAN NEDEN BIRSEY DEMIYORSUN? GECEN SEZON NECATI KONYASPOR`A DOMIVOLE ILE ANORMAL BIR GOL ATTI, RIDVAN KALECI HATASI DEDI, CTESI AKSAMI SEMIH`IN VURDUGU TOPU KALECI TUTTU ICERI ATTI, RIDVAN HAZIRLANISI GUZEL DIYE 50 KERE SEYREDILMESI GEREKEN GOL ILAN ETTI.
    BEN SAHSEN RIDVAN DILMENIN TEKNIK,TAKTIK KONULARDA YORUMLARINI BEGENIRIM ANCAK GALATASARAY KARSITLIGI IYICE AYYUKA CIKTI.

• arkadaşım böyle bi topic geçenlerde ben açmıştım fenerli arkadaşlar biraz sonra tepki verir onlara ne oluyosa
    ben kendi takımımın maçlarında ridvan dilmenin yorum yapmasını istemiyorum tromso devre arsı konuştuklarından sonra size noluyo dimi
    adam ilk defa gsnin yenmesini istiyorum diyo tromso devre arası böyle bi adam objektif olabilirmi

http://forum.donanimhaber.com/m_5053349/tm.htm
  • BU ISIN FENERBAHCE ILE ALAKASI YOK BENCEDE. PARA VERIYORUZ O KADAR DIGITURK`E, RESMEN PARAMIZLA SINIR HASTASI OLUYORUZ.
  • aslında dogru. ben gs li olsam ayar olurdum harbiden de. o ele carpma olayına cok gulmustum noluyoz laaan dedim
  • Rıdvan kendisiyle yapılan bir röportajda "Bizim alnımızda fenerbahçe yazıyor ama elimden geldiği kadar objektif olmaya çalışıyorum" demişti. Alnında fenerbahçe yazan birisinin ne kadar objektif olmasını bekliyorsunuz ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: montoya

Rıdvan kendisiyle yapılan bir röportajda "Bizim alnımızda fenerbahçe yazıyor ama elimden geldiği kadar objektif olmaya çalışıyorum" demişti. Alnında fenerbahçe yazan birisinin ne kadar objektif olmasını bekliyorsunuz ki?

hobaaaaaaaa
  • alnında fb yazıosa fb maçlarında yorum yapsın. nie galatasaray maçlarına da lapinlio ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Corinthian

alnında fb yazıosa fb maçlarında yorum yapsın. nie galatasaray maçlarına da lapinlio ki

hobaaaaaaaa
  • Rıdvan demiyo herhalde gelin beni cagırın da yorum yapayım. hosunuza gitmiyorsa ögrütlenin ve digitürk e mail atın.cok ciddiyim. şahsen hosuma gitmeyen bu tarz bi durum olsa direkt müracaatımı yaparım. burda muhattabınız rıdvan değil digiturk'tur.
    quote:

Orjinalden alıntı: Corinthian

alnında fb yazıosa fb maçlarında yorum yapsın. nie galatasaray maçlarına da lapinlio ki
  • atarız orası sorun deil de. rıdvan baıra baıra alnımda fb yazıo demesine rağmen onu gs maçlarına yorumcu yapanlara asıl tepkiyi göstermek lazım bu konuda haklısınız. rıdvan da fırsatı bulunca açıo ağzını tabi napsın
  • Star TV'ye FB' ŞL'ndeyken Sabri URGAN'ın maç anlatımıyla ilgili bir mail atmıştım..

Sabri GS maçlarında , top taca çıktıgında "şimdi taç bizim , arif aldıı...." diye anlatırken , FB maçlarında "tacı FB kullanacak" diye anlatıyordu..O zaman Star spor müdürü Hayri İÇLER'e mail atmıştım..Ya bu adama nasıl maç anlatması gerektiğini öğretin ya da başka birilerine anlattırın diye..

ADam cevap yazmıştı sağolsun bundan sonra bu konuya dikkat edeceğiz ..uyarınız için teşekkürler diye..

Siz de Digiturk'e bence mail atabilirsiniz..Sergen'in pozsiyonuna Ahmet ÇAKAR'da el değil demişti..

Hıncal'ın söylediği birşey var..
    Türkiye'nin en iyi maç yorumcusu Rıdvan'dır..

Ümit Kayıhan yorumlasın sizin maçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboi -- 19 Aralık 2005, 17:01:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Star TV'ye FB' ŞL'ndeyken Sabri URGAN'ın maç anlatımıyla ilgili bir mail atmıştım..

Sabri GS maçlarında , top taca çıktıgında "şimdi taç bizim , arif aldıı...." diye anlatırken , FB maçlarında "tacı FB kullanacak" diye anlatıyordu..O zaman Star spor müdürü Hayri İÇLER'e mail atmıştım..Ya bu adama nasıl maç anlatması gerektiğini öğretin ya da başka birilerine anlattırın diye..

ADam cevap yazmıştı sağolsun bundan sonra bu konuya dikkat edeceğiz ..uyarınız için teşekkürler diye..

Siz de Digiturk'e bence mail atabilirsiniz..Sergen'in pozsiyonuna Ahmet ÇAKAR'da el değil demişti..

Hıncal'ın söylediği birşey var..
    Türkiye'nin en iyi maç yorumcusu Rıdvan'dır..

Ümit Kayıhan yorumlasın sizin maçları

bunun sebebini söylim sabri ına dolandı fb nin avrupada o kadar çok yapmaması nedeniyle daha alışamadı

• Walla Umıt Kayıhandan iidir
  • Ridvan`in fenerbahceliyim demesine gerekte yok bunu bilmek icin. fenerbahcelilik=galatasaray dusmanligi heralde ridvan icin. ondan sonra maclardan once cikip aman insanlar kavga etmesin, kardes kardes mac seyredilsin vs. gibi centilmenlik numaralari yapacaksin, iyi is valla..
    bu digiturk`un sorunu degil bence. bastada soyledigim gibi adam futbolu biliyor ve yorumculugu (teknik ,taktik vs..) super,bu da macin zevkli seyredilmesini sagliyor(du). ama kardesim bugune kadar tarafsiz yorum yaptigin icin buralara geldin, biraz sagduyulu ol ya. bu bir gitti digiturkten, ondan sonra basladi boyle garip konusmaya. gecen senelerde de fenerbahce gol atinca bagiriyordu,ki bu cok dogal, banada gs maci anlattirsalar bende bagiririm, ama arkadas bizi germe ya.
  • erman toroglu iyimidir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Walla Umıt Kayıhandan iidir

neresi iyi be adam bikeresinde trabzon maçıydu 4-1 biten

aynen böye:'Trabzon gol atarsa bir gol daha atmış olacak.''
  • toroğluda ne demişti programda bu çocuk üçünüzdenne adamya
    quote:

Orjinalden alıntı: fenakesim

erman toroglu iyimidir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.