Şimdi Ara

Rıdavan Dilmen: Son yılların en güzel golü Ümitin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rıdvan Dilmenin ifadesiyle son yılların en güzel golünü attı Ümit Karan. Zaten ondan başkası da böylesini atamazdı. Ara sıra laubali denecek zorlamaları olsa da Karan biraz futbolcu biraz da çılgın bir sanatçı; takdir edelim:
    http://www.youtube.com/watch?v=sG7Yk6E0nCs

• bu adama bayılıyorum işte

bir insanın hem fenerbahçeli olup hemde objektif olması kıyamet alameti
  • benzer hatta benzerden öte hazırlanışı bakımından daha güzel bir gol.

Rıdvan hoca Alex bu golü attığında da aynısını demişti

• ümitin oyunculuğunu zerre sevmem ama gol akıl alacak cinsten değildi
  • Rıdvan bu aralar içindeki CimBom'luyu kustu yahu

Bi çıkar en iyi takım Gs.. Bi çıkar en iyi gol Ümit'in falan

Şaka bi tarafa bütün spor yazarları ve yorumcularının böyle objektif olması dileğiyle...
  • Oldukça şık gol.

Ancak Alexin golüyle kıyaslanamaz bence.Alex resmen Finish him yapmıstı.("Mortal KOmbat" oynayanlar bilir) Roveşata anında sanki zaman durdu 50bin+22 kişi onu izliyordu.
  • iki gol de çok güzeldi.
    Alexin golunda kimse tahmin etmedi haydaaa diye bi girdi rovasataya herkes şaşırdı hatta seyretti.
    Ümitin golunda de düşünce çok güzel topu göğsüyle durduruyor anında vuruyor durmadan..
    keşke bu golleri konuşabilsek sadece...
  • quote:

Orjinalden alıntı: charismAslan

Rıdvan bu aralar içindeki CimBom'luyu kustu yahu

Bi çıkar en iyi takım Gs.. Bi çıkar en iyi gol Ümit'in falan

Şaka bi tarafa bütün spor yazarları ve yorumcularının böyle objektif olması dileğiyle...

Rıdvana inanmam ben. Yayın reklama girince Galatasaraya ana avrat düz gitmişti.
  • FATALTY diyecektin sanırım
    quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Oldukça şık gol.

Ancak Alexin golüyle kıyaslanamaz bence.Alex resmen Finish him yapmıstı.("Mortal KOmbat" oynayanlar bilir) Roveşata anında sanki zaman durdu 50bin+22 kişi onu izliyordu.

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

FATALTY diyecektin sanırım
    quote:

Oldukça şık gol.

Önce ekran kararıp Finish Him diyip sora Fatality olmuyomuydu Nese ne anladın sen onu,oyunu taa orta okul yıllarımda segayla çok oynardım okadar unutmus olabilirim

• o hareket kombinasyonlarına fatality deniyodu az koparmadım kafa sub-zeroyla
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

FATALTY diyecektin sanırım
    quote:

Oldukça şık gol.

Önce ekran kararıp Finish Him diyip sora Fatality olmuyomuydu Nese ne anladın sen onu,oyunu taa orta okul yıllarımda segayla çok oynardım okadar unutmus olabilirim

• Şapka çıkartılacak gol.
  • 2 golde ayrı güzel sidik yarıştırmayın.

Ümitinki rövaşata değil, yere düşünce ayağını kaldırdı, göğsünde sektirip sonra havaya kalkıp çaksaydı rövaşata olurdu ama;

Gol herkesin yapabileceği bi hareket değil çünkü çok hızlı yaptı
  • Vallahi ümitin golünü her izleyişimde önüne indirecek zannediyorum. bende bi sorun var heralde

Gerçekten son zamanlarda güzel golelr izliyoruz.

Keşke bütün goller böyle olsada azıcık keyif alsak şu futboldan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k.
    Ümitinki rövaşata değil

hemde TABUTTA RÖVEŞATA
  • Güzel gol atmış Ümit.
  • Mükemmel bir gol performansını beğenmesemde golleri gerçekten güzel
  • dıdgıtürk olaya el koymus vıdeo ızlenmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k.
    Ümitinki rövaşata değil, yere düşünce ayağını kaldırdı

• herhalde o hareketi ben denesem o hızla yapmayı 3 gün sağ bacağım peşimden gelir ,2 hafta da tuvalete giremem .

alexten daha güzel çünkü zeybek oynar gibi atmamış 2 kişi arkasında o hızla çaprazdan atmak çılgınlık ister. eh tabi birde galatasaraylılık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.