Şimdi Ara

rezil olduğumuz anılarımızı anlatıyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
23
Favori
8.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam BEYLER yanaklar kırmızı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sancaryum kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

• Yemin ediyorum konuya girdiğimden beri haykırıyorum.

• Dark horse kullanıcısına yanıt
    Bunun için açtım konuyu hocam :) güldüğünüz mesajları artılayın hocam :) sadece artı alan mesajları okuyup çıkanlar var maalesef :(

• Nalet olsun onlara.
    Bu konu tutmuyor da Dedeme açılayım tutuyor

• serkisoför12 kullanıcısına yanıt
    uplaya bildiğim kadar uplicam :) bi 10 yirmi sayfa toplayip bi anda okuyup gülme krizine giricem

• 4 veya 5. sınıfım. Deney yapıcaz. Deneyde de küçük bi kovada yüzen batan nesneleri incelicez. O Zamanlar da annem öğretmenimdi. Neyse deney bitti kovayı boşaltmak için tuvalete gittim ama kovayı-Nasıl akılsa- lavaboya döktüm tuvalet yerine. Sonra okul bitecek eve gidicez derken müdür beni çağırıyor. Birisi ispitlemiş ben döktüm diye. Ben ağlamaya başladım. Sonra PDR'cimiz vardı -çok iyi kadındı- ona götürdüler beni. Bana soruyor neden ağlıyorsun. Annem de başımda o sırada. Diyemiyom annemden korkuyom diye. Bi 10-15 dk direndim en sonunda dedim annemden korkuyom. Sonrasında hiç beklemediğim bir tepkiyle annem bana hiç kızmadı bu da böyle bi anı

• Ben zaten favorilere ekledim.

• Dusunuyorum ama aklima gelmiyor. Sanirim hic unutamayacak kadar kotu rezil olmadim.
  • Lise 2deyken çok ishal olmuştum.Şansıma tarih sınavına denk geldi.Evde uzak.Sınav sırasında bir güzel mıçtım tutamadım karın ağrısı ile birlikte.Ama azmettim ve o şekilde tamamladım sınavı.Sonra okuldan çıkmak için müdür yardımcısının yanına gittim ve eve gitmem gerektiğini velimi aramalarını söyledim.Ama kabul etmediler Velinin kendi gelmesi lazım dediler.Bende müdür yardımcısına ''hocam vücudumla alakalı bir sorunum var şimdi anlatamam ayıp olur'' felan dedim ve zar zor ikna ettim,anlatırken yanımda kadında vardı ve o şekilde dotumun moku ile otobüs yolculuğu yaparak eve döndüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar çok sıçan bi milletiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkokulda 2deydi sanırım emekli olmaya yaklaşmış bi hoca vardı çok sıkıydı kuralları derste wcye göndermiyodu. Son ders zili çaldığında hafif tuvaletim gelmisti. Sıktım sıktım dersin ortasında hocaya dedim izin vermedi 5-6 dk kala zilin calmasina tekrar dedim yine olmaz ve sessizce ıslattım altımı. Ama yarısını ıslattım cunku tutamiyodum. Daha sonra hocaya yalvardim en son izin verdi sırayı da, masayı geriye çekerek kamufle ettim.( çünkü göl gibi olmustu ora) daha sonra kostum tuvalete, giderken pacalardan akiyor. Cok sukur en on siradaydim kimse önümü görmedi. Bisey farketmediler. 5 dk tuvalette oyalandim sonra cekedimi cikartip etek gibi belime bagladim cantayi alip kactim eve.

Hoh, yoruldum telden yazmak zor. Kucukken ne akilliymisim kimsenin ruhu duymadi( temizlikci haric)
    Temizlikci insallah hakkini helal eder

• Yukarı.

• Hadi forum hepiniz pisliksiniz biliyorum. Bu arada misafirler kayit olun foruma da bi kac komik seylerde siz yazın. Oyle bedavaya gulmek yok.

• akrabamızın sevgilimle beni gördüğü andı
  • Konuya her ilgi düşüşünde kendi hikaeymi ana mesaja ekleyip yukarı çıksın diye mesaj atıcam. 1 haftalık gülme malzemesi çıkarmaya kararlıyım.

• Ben 6 . sınıfa giderken hoca voleybol konusunu anlatıyordu 1 numara şurada 2 numara şurada duracak diyordu hoca bana 1 numaraya geç dedi bende başka yere geçmiştim hoca bana tekrar 1 numaraya geç diyordu tabi ben 1 numarayı bilmediğim için başka yere geçtim hoca sinirlenmişti herkesin içinde bana oğlum sen beni kıçındanmı dinliyorsun dedi tabi ben utancımdan yerin dibine girdim

• up

• Göz doktoruna gittim adam sana gözlük yazıyorum al dedi. Ben de o zamanlar optik falan bilmiyorum tabi 5 tane eczane gezdim gözlük bulmak için. En son eczacı gülünce anladım ama geç oldu tabi.

• İlkokul 1 deykene acayip çişim gelmişti. Hocayada tuvalete gidebilirmiyim diyemiyordum. Sonra bir kıza dedim beni tuvalete götür diye neyse gittim tuvalete. Baktım kemer açılmıyo dedim hasstir. Çişimde gelmiş acayip. tutamadım salmaya başladım paçalardan ince ince aktı. Yapçak bişi yok sınıfa girdim kimsede farkemtedi altıma işediğimi. Sıraya oturdum. Herneyse sonra tabi birazda sınıfta işedim. Paçalardan aktı bayağı. Eve kimseye çaktırmadan gitme planlarım varken biri "hocam yere su dökülmüş" demesiyle patladık hocam. Hademeyle eve gönderdiler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.