Şimdi Ara

Resident Evil Village için Üç Yeni Ekran Görüntüsü Yayınlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • abi bu oyunları nasıl oynuyorsunuz ya insan korkmak için oyun oynar mı? benim bildiğim eğlenmek için oynar

• thomas angelo kullanıcısına yanıt

Sıkıntılı insanlarız hocam beni korku filmleri korkutmuyor ama oyunlarda icinde olduğum için korkup aşırı bir zevk alıyorum bam başka bir keyif korkmak heycan duymam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt

Fatal Frame insan işi değil ki. Kalbi kusursuz işleyen insanda kalp yetmezliğine yol açar.

Ps5 yada Series X'in grafik grafikleriyle gelse varya toplu intihar vakalarına yol açar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Fatal Frame insan işi değil ki. Kalbi kusursuz işleyen insanda kalp yetmezliğine yol açar.

Ps5 yada Series X'in grafik grafikleriyle gelse varya toplu intihar vakalarına yol açar :)

Kesinlikle katiliyorum..daha oylesi bir oyun gelmedi..umarim sacma sapan oyunlarin remasteredi ciktigi su donemlerde fatal frameyide goruruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt

Fatal Frame zor gibi çünkü en son Nintendo ile anlaşmışlardı ama son durum nedir bilgim yok.

Bu nesile cidden yeni bir Fatal Frame yada eski versiyonların adam akıllı bir remake versiyonu çok yakışır

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Tabiki oynadim da alien olsu re7 olsun..fatal frame nin yaninda esamesi okunmazlar..samimi olarak soruyorum fatal frame oynadinizmi?

Alıntıları Göster

Oynamadım ama adını çok duydum. Güncel grafikli hâli gelirse oynarım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.