Şimdi Ara

RESIDENT EVIL SERİSİ PS3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Resident Evil 1-2-3-4-5-6 ayrıca
    Resident Evil™ Code Veronica X,
    Resident Evil™: The Umbrella Chronicles,
    Resident Evil™: The Darkside Chronicles
    and Resident Evil™: Operation Raccoon City
    Oyun serilerini ps3 de oynamak istiyorum PSN store da bu seri 149 tl karşılığında var yalnız bir türlü ödeme işlemini yapamıyorum kk.mı tanıttım ama olmuyor ne yapmam gerektiğini detaylı şekilde anlatıp bana yardımcı olabilecek arkadaşım varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sotsuz

Merhabalar Arkadaşlar

Ben Resident Evil 1-2-3-4-5-6 ayrıca
    Resident Evil™ Code Veronica X,
    Resident Evil™: The Umbrella Chronicles,
    Resident Evil™: The Darkside Chronicles
    and Resident Evil™: Operation Raccoon City
    Oyun serilerini ps3 de oynamak istiyorum PSN store da bu seri 149 tl karşılığında var yalnız bir türlü ödeme işlemini yapamıyorum kk.mı tanıttım ama olmuyor ne yapmam gerektiğini detaylı şekilde anlatıp bana yardımcı olabilecek arkadaşım varmı acaba

satın alma sırasında nasıl bir hata verdiğini yazarsan arkadaşlar daha yardımcı olur
  • oyunu storeda buluyorum add cart diyorum daha sonra confirm purchase diyorum sadece hata oluştu yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sotsuz

oyunu storeda buluyorum add cart diyorum daha sonra confirm purchase diyorum sadece hata oluştu yazıyor

kartın internet alışverişine açıkmı bankanın çağrı merkezinden öğrenin bence
  • açık
  • farklı bir oyun satın almak istediğinizde aynı hatayı veriyormu acaba ??
  • aslında başka oyun almayı denemedim ama muhtemelen verir gibime geliyor çünkü k.k tanımlı ama store cüzdanıma para aktaramıyorum 0,00 tl gözüküyor sepete ekliyorum alışverşde devam et onayla diyorum hata oluştu diyor direk k.k dan çekmiyormu ücreti
  • Bence bankanızla bir görüşün zamanında aynı durum benim de başıma gelmişti,2 kere denemiştim ve 2sinde de hata almama ragmen bankayı arayınca KK'dan çekim yapıldığını öğrendim.Bazen hata verse bile yine de işlem gerçekleşiyor ve cüzdanınıza para aktarımı olabiliyor.
  • mr.nako kullanıcısına yanıt
    teşekkürler int.şubesinden kontrol ettim ne dönem içi işlemlerde nede açık provizyonda işlem görünmüyor ne para çekilmiş nede çekilecekler de gözükmüyor
  • arkadaşlar
    kredi kartı bilgilerimi psn ye yükledim ama psn cüzdanıma kredi kartımdan para aktaramıyorum
    şuanda hesabınıza para aktarılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diye uyarı alıyorum ne yapmam gerek nerede yanlış yapıyorum anlamadım
    lütfen yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.