Şimdi Ara

resident evil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • psp icin resident evil oyunu var mı? varsa pspde rahat oynanabiliyormu oynayan biri varmı?

• resident evil 4 psp ye cıkacak merlinin kazanında öyle okumustum ama tarihini bilmem
  • Resident Evil 4 : Outbreak adıyla bikaç yerde çıkıcağına dair yazı görmüştüm ama ne kadar doğrudur bilemicem

Olmassa playstation 1 emulatörleri sayesinde resident 1 2 ve 3 (nemesis ) psp'nde rahatlıkla oynayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 23 Kasım 2007; 20:22:25 >
  • silent hill oyna alternatifi
  • resident evil 4 u bilgisayarada oynamıstım superdi psp de cıkarsa manyak bisey olur heralde. capcom du dimi oyunu yapan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehzadelee -- 23 Kasım 2007; 23:23:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı:.:BBR:.
    Resident Evil 4 : Outbreak adıyla bikaç yerde çıkıcağına dair yazı görmüştüm ama ne kadar doğrudur bilemicem

Olmassa playstation 1 emulatörleri sayesinde resident 1 2 ve 3 (nemesis ) psp'nde rahatlıkla oynayabilirsin

Arkadaşım PSP için emülatörleri nereden bulabiliriz (yada emü'nün adı nedir)? Ayrıca oyunları nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Sephia Tone

quote:

Orjinalden alıntı:.:BBR:.
    Resident Evil 4 : Outbreak adıyla bikaç yerde çıkıcağına dair yazı görmüştüm ama ne kadar doğrudur bilemicem

Arkadaşım PSP için emülatörleri nereden bulabiliriz (yada emü'nün adı nedir)? Ayrıca oyunları nereden bulabiliriz?

walla burda bunları konuşmak yasak psp hack konusuna giriyor bu emulatör işleri.

psp playstation 1 emulator fln yazarsan googlea eminim bulursun. oyunlarda bildiin ps1 oyunlarının isoları yani. elinde warsa al isosunu at pspye oyna

• Emulator falan gerekmiyo eger psp icin hazirlanmis versiyonunu bulabilirsen. Bide versiyonun belli bir versiyondan yuksek olmali.

Arastiriver artik
  • Psp için hazırlanan bir Resident Evil oyunu yok uzun zamanda olucak gibi gorunmuyor.Ekibin isi baya fazla birde o isle ugrasmazlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sage Dj@vul

Psp için hazırlanan bir Resident Evil oyunu yok uzun zamanda olucak gibi gorunmuyor.Ekibin isi baya fazla birde o isle ugrasmazlar

Ugrassinlar efenim, kalkip biz mi yapalim PSP icin REsident Evil'i. Bakin Konami turnayi gozunden vurdu. Capcom'dan da bekliyoruz
    biseyler.
  • peki silahlı canavarlı oyun varmı bildiginii resident evil tadında silent hill haric oynadım cunku
  • selam arkadaşlar,

bu PSP emulatörleri psp slim de çalışmıyor değilmi? HOMEBREW kapsamına giriyor mu bunlar?

tşk,
  • hayır kardeşim slim için emulator var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.