Şimdi Ara

replika s4 6570 launcher ve bootanimation sorunu yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefonum s4 un en stabil surumuydu 5 degisik modelden 1er gun kullanarak sectigim bi model birebirorjinal kutusu kulaklik ve sarj aleti ile aldim basta menusu acilisi birebir ayniydi sensorler mukemmel calisiyor dokunmadan hareket gozle sayfa kaydirma baska yone baktigimda videoyu durdurma falan cok iyi 480*800 ekranivar faka gecenler seytan durttu teli fabrika ayarlarina cevirdim hem launcheri hemde bootanimatinu degisti android diye aciliyor ve turkcell t10 a benzer bi menusu var locker bile farkli root ettim system/media klasorunde bootanimation.zip ve bootanimation_ll.zip var ama adlarinida degisemiyorum hadi ondan vazgecsem ( ki butun bootanimation kodlarini denedim) menusunu nasil degisecegim telden sogudum valla istanbul aanadolu yakasinda ucretinide verebilirim olmazsa bi yardim edin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlarda resimler
     replika s4 6570 launcher ve bootanimation sorunu yardim lutfen replika s4 6570 launcher ve bootanimation sorunu yardim lutfen replika s4 6570 launcher ve bootanimation sorunu yardim lutfen

• Yokmu cevaplicak kimse
  • *#0066# çiziktir bakalım...
  • Kac gun oldu yokmu bi yardimci ilacak kimse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.