Şimdi Ara

Rent a car satış temsilcisi tavsiye bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hertz diye dünyanın en büyük rent a car firmasinda satış temsilcisi olarak ise başlama sansim var. Iktisatciyim son senem, tecrubesizim, iyi ingilizce - az macarcam var. Normalde ogrenci almiyorlarmis fakat bana ozel durum olacağını soyledi. Sizce bu ise baslamalimiyim? Ileri de benim icin iyi bir tecrube yada yukselebilecegim bir is olabilir mi? Fikir, yorum ve tecrubelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maaş?
  • 1000 tl. Para önemli değil tecrübeye, geleceğe yatırım yapmak istiyorum.

• bunun nesi geleceğe yatırım telefona bakıp müşterilerle ilgileneceksin
  • Bende zaten soruyorum değil mi görüşlerinizi. Lütfen fikri olan arkadaslar yazsin. Is telefon üzerinden değil genelde yuzyuze yabanci müşteri kitlesi olan bir firma. Arac kiralama islemleri, takip işlemleri, veri girişleri yapilacak.
    Ayrica is satış isi fakat telefonla internet satmiyorsunuz, araba kiraliyorsunuz ki bu telefonla olacak is değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocam -- 3 Eylül 2014; 13:04:11 >
  • Kesinlikle gir. Yakinim iktisat mezunu, is yok ensesi mese agaci gibi dayi istiyorlar yoksa ac kaliyorsun. Hazir simdiden ekmegini eline al, hic olmaz ilerde ayrilsan bile tecrube edinmis olursun.

• basla bence bir sey kaybetmezsin

• Evet kaybetmem fakat aklima nedense tam yatmadi, acaba tecrübe katar mi, yükselme şansı var mi?

• hertzde çalışmayı düşünmeden kabul et yav araba kiralamanın diğer adıdır hertz
  • Kaç hertz?

• 50Hz sanırım

• gir mutlaka ilerde referansin olur.piyasadan haberin olur.bi nevi zanaat ogrenirsin hele bir de hertz diyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.