Şimdi Ara

Renault twingo neden alınmaz ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
2
Favori
61.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Twingolar çok güzel araçlar o fiyata göre.. Benim bir arkadaşımın var daha doğrusu abisinin de genelde o kullanır.. Araç çok güzel yeni 13'' jantlar aldı kendisi araca fılm yaptı deri koltuk yaptırdı zenon falanda taktı araba ınanılmaz karızmatık duruyor şekli zaten çok hoş kırımızı boyada yaptırdı komple 1.5 liraya.. Yani bakımını masrafını yaparsanız çok karizma araç üstüde açılıyor .)

Ayrıyetten Dıreksıyonu çok hafif ve el iyi kavrıyor dıreksıyonu tok bi dıreksıyonu var.. Performansı 1.2 motora göre muhteşem ötesi birçok aracı solluyor yokuşta nede olsa 800 kg araç. Dediğim gibi masraf yaparsanız biraz muhteşem bir araç olur ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 29 Haziran 2009; 17:01:01 >
  • twingo hakkında geniş bilgi ve yorumları bu siteden de öğrenebilirsiniz .

www.renaultyardim.com

twingo alınacak bir arabadır
  • gün itibariyle modeline göre 8000-12000 lira aralığında alınabilecek tartışmasız en iyi araçtır Twingo.
    yedek parça sıkıntısı yoktur. konforludur. sağlamdır. ekonomiktir. içi çok geniş ve fonksyoneldir.
    temiz bulunursa kaçırılmaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitesinek

Bu ilan için ne diyorsunuz. Size bu parayı hakeder mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-cnk-den-ust-acilirli-klimali-turuncu-twingo-121272037/detay/

bu ülkede galeriden araba alinmaz.

net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracı kullanmayanlar saçma sapan yorumlar yapıp insanları yanlış yönlendirmesinler.
    Şahin doğan almıyorsun twingo kişilikli bir arabadır.www.twingofanclub.com adında kendine has bir sitesi ve kocaman bir ailesi vardır.
    Ben twingoyu çok severek kullanıyorum, dünyanın en iyi arabası değil belki ama bu paralara alınabilecek en iyi arabadır. ( unodan falan 10 gömlek üstündür )

Not Twingo alınır !
     Renault twingo neden alınmaz ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.